Start Forum Inne Telix.pl Lepsza sprzedaż e-booków niż książek w Wielkiej Brytanii

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Sarakin
      Member
      Liczba postów: 343

      Z okazji upływu dwóch lat od momentu debiutu czytnika e-booków Kindle, Amazon postanowił upublicznić kilka ciekawych statystyk.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Lepsza sprzedaż e-booków niż książek w Wielkiej Brytanii

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Angole bogatsi i mają więcej sprzętu elektronicznego a my Polacy lubimy papier

    • kaz
      Member
      Liczba postów: 618

      Nie dziwi mnie to.

    • Poldi
      Member
      Liczba postów: 253

      Próżniacy czytają e-boki.

    • Sarakin
      Member
      Liczba postów: 343

      Poldi dlaczego uważasz, że próżniacy czytają e-booki?

    • s1k0r3k
      Member
      Liczba postów: 445

      Poldi co do próżniaków, czemu tak sądzisz? Mój brat lubi książki, ale również czyta na smartfonie, w wolnych chwilach słucha audiobooki. Czyta więcej niż 10 statystycznych Polaków razem wziętych, czemu więc obrażasz takich jak on? Bo Ciebie nie stać na czytnik, czy dlatego, że tacy jak on czytają więcej niż Ty? Czy to że on ma czytnik, czyni go gorszym człowiekiem niż Ty? Sorry, ale po Twoim wpisie uważam, że próżniakiem jesteś Ty. Ja wolę książki, ale w dzisiejszych czasach nie jest najważniejsze, na czym czytamy, tylko to, że DZISIAJ PRAWIE W OGÓLE NIE CZYTAMY KSIĄŻEK. Odstaw browara i naucz się szacunku do innych.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Lepsza sprzedaż e-booków niż książek w Wielkiej Brytanii
Your information: