Start Forum Operatorzy Operatorzy stacjonarni Kamerka HD w ofercie Fun Pack TP

Viewing 17 reply threads
  • Author
    Posts
    • JarKen
      Member
      Liczba postów: 757

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Kamerka HD w ofercie Fun Pack TP

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      Kryzys widać… kryzys… jeszcze pół roku temu wszyscy dawali laptopy, netbooki, konsole do gier… Dla takiej kamerki raczej nie podpisałbym wiążącej umowy…

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      no to sie TP wysilila w tym roku ogolnie na rynku widac ze w tym roku prezenty jakies skromniejsze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      nie wiem czy są skromniejsze to zależy do kogo porównywać… jak na razie nikt mi nie przychodzi do głowy z lepszą ofertą.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      To że skromniejsze prezenty są od tp to nie da sie ukryć ale zawsze mogłoby być gorzej.

    • akmk
      Member
      Liczba postów: 421

      Fajny prezencik dodają

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      @akmk, popieram Cie… prezenty są zawsze fajne, bądź to kamerka czy
      usługa VOD przez pół roku za darmo

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      To jest kompletna PORAŻKA! Mieszkam w Warszawie. Miałam niedawno podłączoną tą usługę (dokładnie oferta nazywała się coś tam z extra TV > podobna jak Fun Pack, telewizja, internet, telefon przez sieć) Po podpisaniu umowy nastepnego dnia roboczego odlaczyli mi neostrade i linie stacjonarna. Nastepnego dnia probowalam podlaczyc live box. Niestety okazalo sie, że sie nie synchronizuje z serwerem neostardy. Oczywiscie wykonalam telefon do Błękitnej linii. Dzien pozniej przyszedl do mnie monter- rano o godz. 10:00 bez zadnego wczesniej umowienia sie (byłam akurat w domu). Okazało się, że u mnie nie da się włączyć takiej przepustowości (mialam wczesniej neostarde 6 MB i taka chcialam zachowac dotychczasowa predkosc). Nastepnego dnia poszlam oddac sprzet do punktu. Oczywiscie codziennie dzwonilam do tpsa kiedy zostanie mi przywrocona linia telefoniczna i neostrada. Nikt nie byl mi w stanie odpowiedziec. Co wiecej maz dzwonil na linie techniczna, gdzie po 40 minutowej rozmowie kompletnie nic sie nie dowiedzial. Dzisiaj mija 1,5 tygodnia odkad nam odlaczyli telefon i internet. Na chwile obecna wiem, ze w systemie tpsa jest jakis blad i pomimo mojego odstapienia nie da rady anulowac uslugi!!! Taka informacje uzyskalam po ok 10-15 rozmowach z blekitna linia. UWAZAJCIE NA TA OFERTE. Jesli ktos sie zdecyduje na nia to niech pierw tpsa sprawdzi, czy u was sa warunki techniczne. Ja jestem wsciekla na ta cala sytuacje. U mnie dalej nie wiadomo kiedy wszystko zostanie znow wlaczone…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      @Katona, a próbowałeś się dowiedzieć w dziale technicznym? Może opisane przez Ciebie czynności dotyczyły umożliwienia korzystania przez Ciebie tej usługi?

    • s
      Participant
      Liczba postów: 38

      Dziś podpisałam umowę… na włączenie usług mają …30 dni. W umowie wyraziłam zgodę na wcześniejsze niż w umowie podłączenie usług. Ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      witam, ja akurat sie nie zgodzę z niektórymi wypowiedziami ponieważ zamówiłam fanpak i nie miałam żadnych problemów z założeniem i uruchomieniem, pomagaja telefonicznie zamontowa.a wczesniej informója ze przez 48 godzin może nie by sygnału,

    • allereklamy
      Member
      Liczba postów: 2

      Każdy obcina koszty nawet TP. Dobrze że nie o szczędzą na reklamie z sercem i rozumem bo to ich trzyma na dobrej pozycji. Reszta na http://www.allereklamy.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      umowę fun packa podpisałem w grudniu, żałuję , wszystko chodzi kulawo, dwa lata wytrzymam, A POTEM jak najdalej od tpsa : 😡

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      a ja podpisałam umowę w grudniu,kamerkę obiecali ,a nie przysłali,jest 22 luty,dzwoniłam kilka razy ,i nic ,kolejna umowa to już nie z tp…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Witam. Czy ktoś wie gdzie można znaleźć regulamin promocji Fan Packa z kamerą HD?
      Chodzi o to,że po dwóch miesiącach oczekiwania na kamerę dostałam pismo w którym poinformowano mnie,że wg. regulaminu nie należy mi się kamera, ale mój regulamin , który przyszedł z umowa nie mówi nic takiego, co więcej jego treść nie zgadza mi się z treścią wyciągu z regulaminu przysłanego w piśmie od TP. Proszę o pomoc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Witam serdecznie!

      Czytam to forum i jestem w takiej samej sytuacji jak Pani Katarzyna – to trwa od 23 stycznia 2012 r.
      Już w grudniu z TP rozdzwoniły się do nas telefony abyśmy skorzystali z promocji Fan Pack i przysłano nam umowę na FanP. Monterzy, którzy byli u nas i sprawdzili czy to będzie działało to od razu powiedzieli, że u nas to nie bedzię działało i zeby tej umowy nie podpisywać, tylko przedłużyć dotychczasowe warunki (osobno umowa na telefon i osobno umowa na telewizję z internetem) W związku z tym nie podpisaliśmy tej umowy FanP i kurier zabrał ją z powrotem.
      Zadzwoniłam na infolinię TP i poprosiłam o umowę o przedłużenie dotychczasowych warunków, bardzo miła Pani obiecała taka umowę (nie FanPack)! i kurier ją przywiózł….oczywiście nie dał jej przeczytać, ale względem uzgodnień z Panią z infolinii podpisałam umowę i……jak kurier odjechał to przeczytałam umowę i…. okazało się że to FanPack!!! którego nie chcieliśmy!!!

      Od razu na drugi dzień wysłałam rezygnację z tej umowy piorytetem….i zaczeło się….
      1. Odłączyli mi telefon i odcięli linię telefoniczną i usunęli z systemu!!!
      2. Po setkach telefonach do TP uzyskałam informację że nie ma możliwości przywrócenia mnie na starych warunkach – bo FanPack (mimo iż z niego zrezygnowałam) anulowała poprzednie umowy!!!
      3. W kolejnych rozmowach uzyskałam informację że teraz muszę zrobić sobie nowe przyłącze (które dodatkowo kosztuje) i będę traktowana jako nowy klient – użytkownik TP!

      A do tego, mimo, iż telefonu nie ma, przychodzi abonament telefoniczny z terminem płatności do 22 lutego 2012!!!!
      Dziś jest 28 luty a telefon dalej nie działa…… a rachunek do zapłaty jest!

      Przecież to jest kabaret i sądzę, że jest setki ludzi oszukanych tak jak ja!! Dlatego chciałabym zrobić cos w tej sprowie, może zianteresować media, które nagłośniłyby ta sprawę.

      Każdy konsultant z BL mówi co innego…dziś (28 luty) Pani poinformowała mnie, że musimy sie uzbroić w cierpliwość i czekać, że ona nic dla nas nie może robić, a my musimy czekać!!!

      Kabaret!!!!!! [b] [/b] [u] [/u]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Pracuję w TP i ten cały Fun Pack to jedna wielka pomyłka. Oferta nie przmyslana, nieprzetestowana i calkiem do dupy!!!! Odradzam wszystkim którzy chcieliby zamówić tą usługę !!! To największa porażka w historii TP. W grudniu został w Warszawie zwolniony dyrektor ds. projektu odpowiedzialny personalnie za wdrożenie oferty Fun Pack. Praconikom nakazano wyrobić po 150 dodatkowych godzin pracy z powodu nawału reklamacji, nikt nie jest w stanie nad tym wszystkim zapanować w firmie i ogarnąć całego tego burdelu w szczytowym momencie tj. listopad grudzień każdej doby do tp wpływało 2.000 reklamacji z całej Polski, 95% dotyczy Fun Packa, nie dziaął usługa, kompletnie nie działa voip, nie poprawnie naliczone są faktury, nie został przełączony telefon stacjonarny na telefon internetowy, podłączony abonentowi zupełnie inny numer telefonu niż miał miał uprzednio na stacjonarnym itp itd tak każdego dnia. Dziennie z usług tp rezugnuje 5-7 tysięcy abonentów, ludzie nie bądźcie idiotami i nie zamawiajcie żadnych usług w tej firmie, kierownic takiej infilinii zwanej Contakt Center zarabia 15.000 zł miesiecznie a swoich klientów ma głęboko w dupie. To wszystko kręci się tylko dla kosmicznie grubej kasy kilkudzisięciu polskich cwaniaczków i podobnej grypy Francuzów, kient a tym bardziej jego satysfakcja zkorzystania z oferowanych przez koncern usług nie ma tu żadnego znaczenia. Nie zapominajcie o tym kochani !!!!
      wkrótce w wyniku porażki Fun Packa czyli tzw. w TP oferty tripaly w skrócie 3P, zostanie zaoferowana oferta 4P jeszcze większe gówno więc jak za pół roku będą Was obdzwaniać sprzedawcy mobilni z TP Sa z nową świetną zajebistą wyjątkową korzystną i unikatową ofertą 4P jakiej jeszcze nigdy wcześniej nie było na polskim rynku to podpowiadam szczerze 40 przeanalizujcie tą ofertę zanim cokolwiek podpiszecie !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139991

      Ja podpisałem umowę 14 dni temu – jednak na chwile obecną zostałem bez telefonu telewizji i internetu- okazało sie że linia nie ma przepustowości czy cos takiego – teraz poinformowano mnie że mam kupić sobie antene satelitarna zeby ją podłaczyć do tego białego modemu wtedy moze to pomoze – szkoda jednak ze tylko rachunek przysłali na 175 zł bo to narazie nie zawodzi.

Viewing 17 reply threads
Reply To: Kamerka HD w ofercie Fun Pack TP
Your information: