Start Forum Inne Pozostałe tematy Już 97,3 proc. urządzeń Acer spędza w serwisie mniej niż 5 dni (wideo)

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Badania opinii klientów serwisu Acer, prowadzone przez zewnętrzną firmę, pozwalają monitorować poziom satysfakcji klientów. Badanie przeprowadzone w maju 2016 roku pokazuje, że 97,3% napraw zostało wykonanych w ciągu mniej niż pięciu dni roboczych. W maju został także obniżony średni czas oczekiwania na połączenie z konsultantem z 27 sekund do 18.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Już 97,3 proc. urządzeń Acer spędza w serwisie mniej niż 5 dni (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Mój następny producent laptopa oby mnie nie zawiódł jak Lenovo z lapkiem G500 za prawie 1800zl nie wydając sterowników do grafy ATI dla win 10. 7 lapków w rodzinie Lenovo aż mi wstyd powiedzieć że nie moga w 2-3 letnich laptopach za taką kase zainstalować win10 bo producent wylał sie na nich. Pisałem i do AMD i do Microsoftu wszystko w rekach Lenovo czyli w d…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139980

      Fajne są te obrazki andrzejrysuje 🙂 Dopasowane do tematu i od razu lepiej się czyta takiego newsa!

Viewing 2 reply threads
Reply To: Już 97,3 proc. urządzeń Acer spędza w serwisie mniej niż 5 dni (wideo)
Your information: