Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy IVONA rozwija portfolio głosów i języków najszybciej

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: IVONA rozwija portfolio głosów i języków najszybciej

    • s1k0r3k
      Member
      Liczba postów: 445

      Dodają nowe języki, ale sluchając syntzatora mowy czyającego tekst, może sz…..g jasny trafić. Nie wiem jak niektórzy, ale ja tego gufna nie mogę słuchać i film wyłączam, bo niektórzy przerabiają i konwertująrazem z filmem.

    • Anonymous
      Inactive
      Liczba postów: 6

      Cześć wszystkim! Jakie są najlepsze sposoby dla osób uczących się języka angielskiego na kontynuowanie praktyki i doskonalenie umiejętności językowych poza salą lekcyjną oraz jakie zasoby są dostępne, aby im w tym pomóc?

    • Alex Dombrowski
      Participant
      Liczba postów: 3

      Ważne jest również to, w jaki sposób nauczyciel języka angielskiego prowadzi swoje zajęcia. Dobry lektor na kursie języka angielskiego będzie nie tylko mówił, ale i zmuszał do mówienia. Nie będzie przesadnie czepiał się Twojej wymowy i błędów, ponieważ zdaje sobie sprawę, że poprawna mowa rozwija się z czasem, a na początku ważniejsze https://allrightpro.com/pl/ jest zachęcanie Cię do używania angielskiego do wyrażania swoich myśli, co przyspiesza proces przyswajania języka. Zły nauczyciel angielskiego będzie głównie mówił sam i dawał ci wiele pisemnych zadań i ćwiczeń podczas lekcji.

Viewing 3 reply threads
Reply To: IVONA rozwija portfolio głosów i języków najszybciej
Your information: