Start Forum Operatorzy Internet stacjonarny Dlaczego warto inwestować na Warmii i Mazurach

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Warmia i Mazury to miejsce nie tylko idealne do życia, ale również do prowadzenia biznesu. To region, gdzie gospodarka działa w równowadze ze środowiskiem naturalnym i społeczeństwem, budząc wśród mieszkańców i turystów poczucie harmonii i bezpieczeństwa.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Dlaczego warto inwestować na Warmii i Mazurach

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Potwierdzam, jest tu pięknie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      Brawo dla mojego regionu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140024

      1 MILIARD ERO ZALICZKI DLA POWIATU ,, NA SZPITAL , POWIAT KTÓRY MA POTRZEBNE PODSTAWOWE PRODUKTY , OWOCE ,JABŁKA ,WIŚNIE ,TRUSKAWKA ,, CZARNA PORZECZKA ,,, PRODUKTY MIĘSNE , DRÓB , MLECZNE , ,,,,,,,, INNE MOŻNA KUPIĆ JAK RYBY .PIECZYWA KASZE ,, ITD ,, TO SĄ ŚRODKI NA DYDAKTYKĘ DLA POWIATU NA MEDYCYNĘ ,,,,, LECZENIE , ŻYWIENIE DIETĄ ,ZIOŁAMI I RUCHEM ,,,,,, I JEST PRZEZNACZONA DLA PACJENTÓW KTÓRYM MEDYCYNA NIE POTRAFI POMOC ,,,,, PO CIĘŻKICH ZŁMANICH I NOWOCZESNA NEUROLOGIA LECZENIE BEZWŁADÓW CENTRALNYCH ,,, POWIAT KTÓRY MA PRODUKTY OGŁASZA I POBIERA ŚRODKI OD MINISTRA ROLNICTWA ,NA WDROŻENIE STRYCH GATUNKÓW ,,, NAUKA OBEJMIE OPIEKĄ POWIAT I ODBUDUJE DALEJ REGION ,,ŚRODKI NA 50 LAT ZAREZERWOWANE I PRZEMYSŁ ODBUDUJĄ NAM ,jest o co walczyć , TO TECHNOLOGIE PRZYSZŁOŚCI TEŻ OPRACOWAŁEM

    • Printex
      Member
      Liczba postów: 8

      Z tym portalem Chceinternet.pl zrobili świetną robotę. Brakuje mi podobnych projektów w innych województwach.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Dlaczego warto inwestować na Warmii i Mazurach
Your information: