Start Forum Sprzęt Apple Apple iPhone 5C i iPhone 5S w rękach Telix.pl (wideo)

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy najnowszy smartfon Apple – iPhone’a 5c. Telefon posiada 4-calowy wyświetlacz Retina, superszybki procesor A6 i 8-megapikselowa kamera iSight — a przy tym oferuje znakomitą wydajność baterii.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Apple iPhone 5C i iPhone 5S w rękach Telix.pl (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Za darmo bym go nie chciał !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      shitphone…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Pieprzycie głupoty zajebisty FON ! Pewnie jesteście gimbami które w życiu nie 3mały nawet jednego iphona 🙂 Mam piąteczke i jestem zachwycony !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      iPlastic

    • rolc
      Member
      Liczba postów: 2

      xx, romki, bodzie i inne cyp’y
      Co wy wiecie o telefonach. Krowy doić. Pozdrawiam😉

    • sztyvny
      Member
      Liczba postów: 78

      Nie no duży plus dla Apple – ich system coraz bardziej przypomina Androida 😀 A co do pomysłów w nowych modelach – 5S i jego czytnik linii papilarnych budzi u mnie więcej 'ale’ niż zalet. Motorola już testowała takowy czytnik w swoim modelu i na dobre jej to wyszło. Za to 5C łudząco przypomina mi Lumię. No tylko Apple nie kryje się i hucznie nazywa swój telefonik 'Plastikową perfekcją’. Ale i tak znajdą się ludzie, którzy wyrzucą swoje dobre 5tki i pobiegną po odświeżone wersje (no chociaż jak ktoś ma dostęp do LTE to go zrozumiem 😉 ).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Kan chyba lekko przesadziłeś z tym słodzeniem. Domyślam się, że jesteś jednym z lemingów, którzy ślepo kupują każdy nowy model iPadła. „Znakomita wydajność baterii”, „niesamowita wydajność i energooszczędność”, „oszałamiająca szybkość”, „piękny 4-calowy wyświetlacz”, „kamera, która zdążyła już zostać najpopularniejszym aparatem fotograficznym na świecie”. No bez jaj, sorry, jakbym nie miał nigdy iPadła i nie widział nowych 5’tek to może bym uwierzył. Najlepszy jest tekst o kamerce, mało nie spadłem z krzesła… „zdążyła już zostać najpopularniejszym aparatem fotograficznym na świecie” LOL. No ale mamy w końcu plastic-fantastic iPadło, w którym będziemy mogli korzystać z LTE. Brawo Apple, a lemingi niech ustawiają się w kolejkach. Miałem dwa i padła 4s i 5, i szczerze powiem – nigdy więcej. S4 czy Xperia Z zjada jabłko na śniadanie.

    • Herkulap
      Member
      Liczba postów: 24

      A mnie się bardzo podoba, choć to wiadomo no – kwestia tego co kto lubi, nikt nikogo nie zmusza mieć Apple’a czy HTC.
      Mój z [url]http://www.elektrospot.pl/[/url] – iphone 5 , 2269 pln, żyleta, jestem zachwycony.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139982

      Jestem wk… bo kupiony 5s nowy w sklepie . Jest wada a Apple jej nie widzi, zlewa mnie. Przyjdzie mi zgłaszać reklamacje już nie do serwisu a do sklepu plus rzecznik konsumenta, ewentualnie rzeczoznawcę wezmę. To mój trzeci telefon i chyba ostatni tej firmy. Receptą na infolinii jest zawsze aktualizacja, no rozpacz po prostu… Mogę gwarancją sobie … podetrzeć.

Viewing 9 reply threads
Reply To: Apple iPhone 5C i iPhone 5S w rękach Telix.pl (wideo)
Your information: