Jesteś tutaj:-, Artykuły, Internet, iPhone, Sprzęt, Telefony-Apple iPhone 5C i iPhone 5S w rękach Telix.pl (wideo)

Apple iPhone 5C i iPhone 5S w rękach Telix.pl (wideo)

Specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy najnowszy smartfon Apple – iPhone’a 5c. iPhone 5c obsługuje więcej pasm sieci LTE niż jakikolwiek inny smartfon na świecie, ma nową kamerę FaceTime HD i system iOS 7 — najbardziej znacząco uaktualnioną wersję iOS od czasu pierwszego iPhone’a.


Apple iPhone 5c
Apple iPhone 5c

Nowa obudowa iPhone’a 5c wykonana jest z pojedynczego powlekanego korpusu poliwęglanowego i ramy wzmocnionej stalą, która nadaje całej konstrukcji niezbędną wytrzymałość i sztywność. Rama, do której przymocowane są elementy wewnętrzne telefonu, pełni także rolę wielozakresowej anteny iPhone’a 5c. Cała obudowa jest jedną konstrukcją wolną od widocznych łączeń, z wytrzymałą, błyszczącą powłoką.

iPhone 5c oferuje wszystkie funkcje iPhone’a 5, i o wiele więcej. Zaprojektowany przez Apple procesor A6 zapewnia niesamowitą wydajność i energooszczędność. Niemal wszystkie czynności wykonywane przez iPhone’a 5c realizowane są z oszałamiającą szybkością — od uruchamiania aplikacji i ładowania stron WWW po pobieranie załączników pocztowych. iPhone 5c ma piękny 4-calowy wyświetlacz Retina i kamerę iSight o rozdzielczości 8 MP, która zdążyła już zostać najpopularniejszym aparatem fotograficznym na świecie. iPhone 5c jest też wyposażony w nową kamerę FaceTime HD poprawiającą jakość wideorozmów FaceTime i zdjęć autoportretowych, a w systemie iOS 7 po raz pierwszy pojawiła się możliwość prowadzenia głosowych rozmów FaceTime bez przekazu wideo.

iPhone 5c dostępny jest od piątku, 20 września w USA, Australii, Chinach, Francji, Hongkongu, Japonii, Kanadzie, Niemczech, Portoryko, Singapurze i Wielkiej Brytanii . iOS 7 dostępny jest, jako bezpłatne uaktualnienie oprogramowania począwszy od środy, 18 września, dla użytkowników iPhone’a 4 i nowszych modeli, iPada 2 i nowszych modeli, iPada mini oraz iPoda touch (piątej generacji).

źródło: wł.

Kan





Apple sprzedało 9 mln iPhonów trzy dni. Przedstawiciel spółki potwierdził, że sprzedaż nowych modeli 5S i 5C pobiło poprzednie rekordy sprzedaży.



Autor |2013-09-22T17:06:02+01:0022 września 2013 17:06|Kategorie: Apple, Artykuły, Internet, iPhone, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , |11 komentarzy

11 komentarzy

  1. bodzio 22 września 2013 w 17:19 - Odpowiedz

    Za darmo bym go nie chciał !

    • romek 22 września 2013 w 21:14 - Odpowiedz

      Ja też. jeden odgrzewany kotlet z ułomnym systemem, drugi z takim samym i wygląda jak chiński gophone za 20$.

  2. xx 22 września 2013 w 17:30 - Odpowiedz

    shitphone…

  3. Konrad K 23 września 2013 w 08:44 - Odpowiedz

    Pieprzycie głupoty zajebisty FON ! Pewnie jesteście gimbami które w życiu nie 3mały nawet jednego iphona 🙂 Mam piąteczke i jestem zachwycony !

  4. cyp 23 września 2013 w 09:46 - Odpowiedz

    iPlastic

  5. rolc 23 września 2013 w 14:46 - Odpowiedz

    xx, romki, bodzie i inne cyp’y
    Co wy wiecie o telefonach. Krowy doić. Pozdrawiam😉

  6. sztyvny 25 września 2013 w 08:39 - Odpowiedz

    Nie no duży plus dla Apple – ich system coraz bardziej przypomina Androida 😀 A co do pomysłów w nowych modelach – 5S i jego czytnik linii papilarnych budzi u mnie więcej ‚ale’ niż zalet. Motorola już testowała takowy czytnik w swoim modelu i na dobre jej to wyszło. Za to 5C łudząco przypomina mi Lumię. No tylko Apple nie kryje się i hucznie nazywa swój telefonik ‚Plastikową perfekcją’. Ale i tak znajdą się ludzie, którzy wyrzucą swoje dobre 5tki i pobiegną po odświeżone wersje (no chociaż jak ktoś ma dostęp do LTE to go zrozumiem 😉 ).

  7. kuba 29 września 2013 w 17:19 - Odpowiedz

    Kan chyba lekko przesadziłeś z tym słodzeniem. Domyślam się, że jesteś jednym z lemingów, którzy ślepo kupują każdy nowy model iPadła. „Znakomita wydajność baterii”, „niesamowita wydajność i energooszczędność”, „oszałamiająca szybkość”, „piękny 4-calowy wyświetlacz”, „kamera, która zdążyła już zostać najpopularniejszym aparatem fotograficznym na świecie”. No bez jaj, sorry, jakbym nie miał nigdy iPadła i nie widział nowych 5’tek to może bym uwierzył. Najlepszy jest tekst o kamerce, mało nie spadłem z krzesła… „zdążyła już zostać najpopularniejszym aparatem fotograficznym na świecie” LOL. No ale mamy w końcu plastic-fantastic iPadło, w którym będziemy mogli korzystać z LTE. Brawo Apple, a lemingi niech ustawiają się w kolejkach. Miałem dwa i padła 4s i 5, i szczerze powiem – nigdy więcej. S4 czy Xperia Z zjada jabłko na śniadanie.

  8. Herkulap 9 października 2013 w 08:36 - Odpowiedz

    A mnie się bardzo podoba, choć to wiadomo no – kwestia tego co kto lubi, nikt nikogo nie zmusza mieć Apple’a czy HTC.
    Mój z [url]http://www.elektrospot.pl/[/url] – iphone 5 , 2269 pln, żyleta, jestem zachwycony.

  9. brr 15 września 2016 w 07:57 - Odpowiedz

    Jestem wk… bo kupiony 5s nowy w sklepie . Jest wada a Apple jej nie widzi, zlewa mnie. Przyjdzie mi zgłaszać reklamacje już nie do serwisu a do sklepu plus rzecznik konsumenta, ewentualnie rzeczoznawcę wezmę. To mój trzeci telefon i chyba ostatni tej firmy. Receptą na infolinii jest zawsze aktualizacja, no rozpacz po prostu… Mogę gwarancją sobie … podetrzeć.

    • LesH 15 września 2016 w 08:07 - Odpowiedz