Całonocne czuwanie, czyli OS obiecany (video)

40 milionów użytkowników czekało 2 lata na możliwość wysyłania mms-ów, na funkcje kopiuj wklej, która będzie działać na wszystkich aplikacjach systemowych,na działający bluetooth umożliwiający korzystanie z dobrodziejstw przesyłania plików i korzystania z funkcji dzielenia łączą internetowego oraz dającej możliwość słuchania muzyki przez stereofoniczne słuchawki.

By |2009-06-18T13:05:12+02:0018 czerwca 2009 13:05|Kategorie: Apple, Artykuły, Inne, iPhone, Oprogramowanie, Testy i opinie|Tagi: , , , |6 komentarzy

WWDC 2009 Nowy iPhone 3GS i lekkie rozczarowanie

O godzinie 18.00 został zamknięty App Store, godzina niecierpliwego oczekiwanie na rozpoczęcie WWDC, spekulacje i ostatnie szpiegowskie fotki i wypowiedzi o tym, co ma się wydarzyć na konferencji … Nerwowość pomieszana z obawą, że jednak dziś nie zobaczymy nowego iPhone'a i nie pobierzemy nowego iPhone OS.

By |2009-06-09T07:23:53+02:009 czerwca 2009 07:23|Kategorie: Apple, Artykuły, Inne, iPhone, Nawigacje, Oprogramowanie, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , , , , |9 komentarzy

1001 sposobów na metamorfozę iPhone…cz.1

Jeszcze jakiś czas przyjdzie nam poczekać na premierę nowego oprogramowania dla iPhone’a, jednak istnieją sposoby aby iPhone przerodził się w bardzo prosty sposób z gadżetu w super telefon z funkcjami których pozazdroszczą nam posiadacze innych marek telefonów.

By |2009-05-22T13:51:34+02:0022 maja 2009 13:51|Kategorie: Apple, Artykuły, Internet, iPhone, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony, Testy i opinie|Tagi: , , , |0 komentarzy

iPhone vs Nokia N96

Od dawna jestem maniakiem mobilnych technologii. Nokia gości w mojej kieszeni od kultowego modelu 2110 po dziś dzień. iPhone'a testowałem tylko pod kątem kilku aplikacji, ale postanowiłem sprawdzić czy aby nie robę błędu wierząc w technologię Nokii i może posiadacze gadżetu Apple mają rację!

Test Apple iPhone 3G

Dzięki uprzejmości Ery dostaliśmy do testów najnowszy iPhone 3G, czyli telefon o którym głośno było już zanim się pojawił na naszym rynku. Szumna i intensywna kampania reklamowa przekonywała nas, że dostaniemy coś całkiem wyjątkowego i niepowtarzalnego. Zobaczymy ile w tam racji a ile marketingowych, pięknych słówek.

By |2008-09-14T18:16:40+02:0014 września 2008 18:16|Kategorie: Apple, Artykuły, Internet, iPhone, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telefony, Testy i opinie, Top30, Top7|Tagi: , , , , , , |33 komentarze
Przejdź do góry