Jesteś tutaj:-, Promocje, Voip-Promocje na e-centralę i narzędzia usprawniające pracę zdalną od Telecube

Promocje na e-centralę i narzędzia usprawniające pracę zdalną od Telecube

Listopad w biznesie kojarzy się, od kilku już lat, z Black Friday. W tym roku, ten dzień wielkich wyprzedaży przypada na 27 listopada. Telefonia TeleCube zdecydowała, że nie będzie jednak tak długo czekać i proponuje już od początku listopada zniżkę 20% na wirtualną centralę telefoniczną, dla nowych klientów. Co więcej od 13 listopada do końca miesiąca będzie prezentować na dedykowanej stronie „Mega Jedenastka” atrakcyjne promocje, głównie na narzędzie SaaS dla firm, wspomagające pracę zdalną. Prezentowane oferty będą dotyczyć m.in. systemu CRM, narzędzi do tworzenia e-sklepów i stron www, programu do monitoringu Internetu oraz widgetu typu call back. Na zainteresowanych czekają propozycje nawet z ponad 80% zniżkami.

Mega Jedenastka – promocja na wirtualną centralę TeleCube

Telefonia VoIP TeleCube, w ramach promocji „Mega Jedenastka”, oferuje w listopadzie możliwość przetestowania dowolnego pakietu wirtualnej centrali telefonicznej przez 14 dni, a następnie zakupienia go z dożywotnią (przy ciągłym korzystaniu z usługi) zniżką 20% na podstawowy abonament.

Wirtualna centrala to usługa telekomunikacyjna, która pozwala w prosty sposób zarządzać kwestiami telekomunikacyjnymi w firmie tj. rozmowami, funkcjami i usługami oraz wykorzystywanymi urządzeniami. E-centrala doskonale sprawdzi się w przypadku konieczności usprawnienia komunikacji telefonicznej z Klientami oraz pomiędzy pracownikami firmy. Do podstawowych funkcji wirtualnej centrali TeleCube należą m.in. kolejkowanie, IVR, biling online, warunki czasowe, SMSy czy nagrywanie rozmów.

Firmy, które chciałyby przetestować wirtualną centralę i skorzystać z oferowanej zniżki zapraszamy na dedykowaną stronę: telecube.pl/mega-jedenastka na której można przeczytać o szczegółach promocji i pobrać wymagany kod promocyjny.

11 atrakcyjnych promocji dla firm

To jeszcze nie wszystko. Na stronie promocji „Mega Jedenastka” od 13 listopada będą zajawiane atrakcyjne promocje, głównie na narzędzia e-commerce. Propozycje będą pojawiać się około godziny 11:00 każdego dnia roboczego jako „Promocje dnia” lub „Promocje weekendowe”. Co istotne w danym dniu roboczym pojawi się jedna nowa oferta, która zastąpi propozycję z poprzedniego dnia.

Telefonia TeleCube przedstawi 11 promocji, pochodzących głównie od partnerów i firm zaprzyjaźnionych z TeleCube. Wśród propozycji znajdą się jednak także produkty z oferty TeleCube.

TeleCube zaoferuje zniżki między innymi na widget call back Ringy oraz platynowe numery telefoniczne (stacjonarne i komórkowe), natomiast zewnętrzne promocje będą dotyczyć m.in. takich produktów jak: SAREsystem, SEMSTORM, Brand24, Shoper oraz szkoleń online ze StrefyKursów.pl.

 Autor |2020-11-13T07:18:40+02:0013 listopada 2020 07:18|Kategorie: Newsy, Promocje, Voip|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.