Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Plus, Prepaid, Promocje, Taryfy, Taryfy komórkowe-Prosto Na Kartę w sieci Plus – jedna stawka za wszystkie usługi

Prosto Na Kartę w sieci Plus – jedna stawka za wszystkie usługi

Od 19 marca Plus wprowadza nową prostą ofertę na kartę. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy w czasach powszechnej dostępności usług bez limitu, nie korzystają z pakietów i chcą mieć swobodę doładowań bez przepadania środków na koncie. Prosto Na Kartę to jednakowa stawka za usługi w Polsce i w roamingu w Unii Europejskiej oraz roczna ważność konta po każdym doładowaniu.

 Olbrzymia grupa użytkowników ofert na kartę nie włącza żadnych pakietów obniżających koszty i korzysta z bieżącego doładowania. Plus przygotował dla nich nową, prostą ofertę, dzięki której nie muszą już zaprzątać sobie głowy różnymi stawkami za usługi i pamiętać o regularnym zasilaniu konta. Od teraz stawka za wszystkie standardowe usługi jest jedna, a konto ważne rok.

Prosto Na Kartę w Plusie, to:

 • Równa stawka 19 gr za minutę połączenia na komórki i stacjonarne, SMS-a i MMS-a oraz 1 MB transmisji danych w Polsce i roamingu w Unii Europejskiej.
 • Środki na koncie ważne przez rok po każdym doładowaniu.

Usługi dodatkowe:

 • Darmowe rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci Plus po doładowaniu za min. 25 zł/30 dni – włączenie usługi jest bezpłatne, a pieniądze w całości pozostają do dyspozycji klienta, który może je dowolnie wykorzystać.
 • Pakiet internetowy 3 GB za 5 zł na 30 dni.

Prosta Oferta to pełna kontrola kosztów i płatność wyłącznie za to, z czego się korzystało. Wszystkie środki z zasilenia konta pozostają do dyspozycji klienta i dzięki rocznej ważności konta nie przepadają przez minimum rok.

źródło: PlusAutor |2018-03-09T13:42:26+01:009 marca 2018 13:31|Kategorie: Internet mobilny, Newsy, Operatorzy, Plus, Prepaid, Promocje, Taryfy, Taryfy komórkowe|Tagi: , , , |6 komentarzy

6 komentarzy

 1. wlo 9 marca 2018 w 13:51 - Odpowiedz

  Ciekawa rzecz. Oprócz tej ulotki, nie ma papierów innych jeszcze?

 2. Jan 9 marca 2018 w 13:58 - Odpowiedz

  Pakiet wszystko bez limitu powinien być za 25zł a nie 29zł, natomiast w ducie powinno być nie więcej jak 20zł za osobę, tak jak to jest u konkurencji.

 3. sylwekZolkusza 9 marca 2018 w 13:59 - Odpowiedz

  http://www.plus.pl/uslugi/teleprzelew można pozbyć się kasy na inny numer.

 4. Jan 9 marca 2018 w 14:00 - Odpowiedz

  Po co do duetu szukać osoby gdy w PLUSHu to samo i to bez żadnego zachodu. Plus powinien poprawić w tym przypadku swoją ofertę.

 5. stalewiak 10 marca 2018 w 16:08 - Odpowiedz

  Narazie plus jest spalony. Tmobile daje dobre warunki na karte i inne sieci. W plus jak cos sie wali to se mozesz reklamowac do bólu czy net czy cos z kota walną… Żadne reklamacje nie uwzględniają………

 6. Estera 12 marca 2018 w 08:26 - Odpowiedz

  Ok. Może być. Zawsze to coś konkretnego

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.