Jesteś tutaj:-, iPhone, Newsy, Poradniki, Sprzęt-Na co zwrócić uwagę wybierając etui do iPhone 15 Pro Max Spigen?

Na co zwrócić uwagę wybierając etui do iPhone 15 Pro Max Spigen?

We współpracy z Spigen

Pierwsze, na co zwracamy uwagę podczas zakupu jakiegokolwiek produktu, jest wygląd. Doceniamy walory estetyczne świadomie i podświadomie, nawet jeśli chcemy być wybitnie świadomymi konsumentami. Ok, jest jeden wyjątek: świąteczne swetry nigdy nie będą ładne, a i tak je kupujemy… Ale dziś skupię się na wszystkim poza walorami estetycznymi i to w odniesieniu do case’a. Podpowiem, na co zwrócić uwagę, wybierając etui iPhone 15 Pro Max od Spigen, żeby nie dać się zwieść wyłącznie walorom estetycznym. Jest to kilka kluczowych kwestii jak: poziom ochrony, dodatkowe funkcje oraz obsługa technologii MagSafe. Poznanie ich oraz serii, które daną opcję oferują, przyspieszy Twój wybór do prędkości uciekającej gazeli.

Poziom ochrony

Jest kilka kwestii, na które powinieneś zwrócić uwagę wybierając etui iPhone 15 Pro Max od Spigen. Przede wszystkim poziom ochrony. Przemyśl i określ, na jakie zagrożenia narażony jest Twój telefon Apple. Czy często upuszczasz urządzenie, czy przechowujesz je w plecaku lub torbie z innymi rzeczami, czy może zawsze dbasz o jego bezpieczeństwo. Od tego będzie zależał wygląd etui do iPhone 15 Pro Max i cena. Poziom możesz określić od najniższego, czyli ochrony przed upadkami z niewielkich wysokości, do pancernego, który pozwoli Ci swobodnie wypuszczać telefon z ręki bez konsekwencji.

Żeby ułatwić Ci dokonanie wyboru i zwolnić z konieczności własnego porównywania, przedstawiamy Ci serie etui iPhone 15 Pro Max od Spigen w kolejności od najwyższego do najniższego poziomu ochrony:

 

etui iphone 15 pro max spigen
Serie etui iPhone 15 Pro Max od Spigen

 

O poziomie wytrzymałości danego akcesorium przesądza w początkowym etapie liczba warstw i umieszczenie lub brak technologicznej pianki. Jeśli case z założenia ma być ochronnym, zostaje wyposażony w dodatkowe zabezpieczenia: technologię poduszek powietrznych w narożnikach oraz wzmocnienia elementów często uszkadzanych. Są to ekran, aparaty i narożniki. Wokół tych pierwszych wykonuje się ramki uniemożliwiające uszkodzenie, na narożnikach dodaje się warstwę ochronną.

W kolejnym etapie poziom ochrony danego etui weryfikowany jest w testach. Są to testy wytrzymałości, polegające na sprawdzeniu, jak akcesorium zareaguje na 20-krotny upadek z wysokości ponad 2m. Jeśli test przechodzi pozytywnie, otrzymuje militarny certyfikat odporności na upadku i uszkodzenia.

Dodatki do etui iPhone 15 Pro Max

Kolejnym kryterium wyboru powinny być funkcje. To dodatkowe elementy, np. podstawka, które mogą usprawnić codzienne używanie iPhone’a 15 Pro Max. Przykładem tak praktycznego etui Spigen jest Touch Armor, które posiada wbudowaną w tylną powierzchnię case’a podpórkę. Poniekąd stanowi ona funkcje statywu, ponieważ ustawia urządzenie w stabilnej pozycji. Możesz dzięki temu niewielkiemu dodatkowi komfortowo oglądać filmy, nie musząc używać rąk do trzymania telefonu. Podczas dłuższych wideo konwersacji pozwoli Ci skupić się na rozmowie, a nie na trzymaniu iPhone’a. Jeśli natomiast nagrywasz filmy, będzie mini statywem, gdziekolwiek zechcesz i nie będziesz musiał pamiętać, żeby zabrać go ze sobą.

Możesz wybrać także etui do iPhone 15 Pro Max z ochroną aparatu. To przesuwana zaślepka, dołączona do konstrukcji pokrowca, która w razie potrzeby ukrywa lub odkrywa obiektywy aparatów. Przykładem takiego produktu marki Spigen jest case Optik Armor Mag. Jednym ruchem palca możesz ukryć wysepkę aparatów pod powierzchnią ochronną, uniemożliwiając uszkodzenie i zabrudzenie. Dzięki niej spontaniczne zdjęcie, czy wideo nigdy nie wyjdzie nieostre przez odciski palców lub kurz na obiektywie.

etui iphone 15 pro max spigen
Etui Optik Armor

 

Popularnym gadżetem dokupywanym do etui jest magnetyczny portfel, czyli mini kieszonka do przechowywania kart lub dokumentów. W pokrowcu Spigen Slim Armor CS wspomniany portfel jest elementem całości. Oznacza to, że w tylnym panelu ukryta jest przesuwana część, która pozwala schować w obudowie kartę, gotówkę lub dokument. Nie musisz specjalnie zamawiać tego gadżetu, ponieważ otrzymujesz go wkomponowanego w case.

MagSafe

iPhone 15 Pro Max jest kolejnym modelem telefonu Apple, który jest wyposażony w technologię MagSafe. Oznacza to, że bezprzewodowo może łączyć się z niektórymi akcesoriami, jak ładowarki. Bez dodatkowych elementów może przylegać do podstawek i uchwytów samochodowych. Case niewspółpracujący z MagSafe może tę komunikację utrudnić, dlatego większość serii Spigen ma swoje odpowiedniki w wersji Mag. W niewielkim stopniu wpływa to na cenę akcesorium, ale stanowi wzmocnienie siły magnetycznej, co oznacza zabezpieczenie telefonu w uchwycie i wydajne ładowanie bezprzewodowe.

Każde etui do iPhone 15 Pro Max z MagSafe ma wbudowany w tylny panel metalowy ring. Stanowi on element łączący go z innymi akcesoriami obsługującymi tę technologię. Pierścień może pozostać niewidoczny, zwykle wtedy jest zabezpieczony od wewnątrz dodatkowym materiałem uniemożliwiającym uszkodzenie obudowy telefonu. W wielu seriach element ten jest celowo wyeksponowany, ponieważ podkreśla logo Apple oraz nowoczesny wygląd. Dokładnie możesz się jemu przyjrzeć w etui: Ultra Hybrid Mag, Zero One, Core Armor Mag, Cyrill Cecile, Classic C1 Mag. W serii Ultra Hybrid możesz wybrać nawet kolor pierścienia: złoty, biały, czarny, czy grafitowy.

 

etui iphone 15 pro max spigen
Etui Classic C1 Mag

 

Jak wybrać etui do iPhone 15 Pro Max?

Jeśli dotarłeś do samego końca, to po pierwsze gratulacje, a po drugie otrzymujesz podsumowanie całości w postaci pytań, weryfikujących, czego potrzebujesz w etui do iPhone 15 Pro Max.

Podsumowujące pytania:

  • Jak często upuszczasz telefon?
  • Ile czasu trwa stan od nowości do pierwszego uszkodzenia na Twoim iPhonie?
  • Jakiego poziomu ochrony etui potrzebujesz: wysokiego, średniego, czy niskiego?
  • Czy potrzebujesz kieszonki na kartę/dokumenty?
  • Czy potrzebujesz podpórki?
  • Czy potrzebujesz osłony aparatu?
  • Czy korzystasz z akcesoriów z MagSafe?
  • Czy potrzebujesz etui z MagSafe?

Odpowiedz na nie, a szybko dowiesz się, który case iPhone 15 Pro Max Spigen jest dla Ciebie.

Autor |2023-10-01T08:17:03+02:001 października 2023 08:17|Kategorie: Gadżety, iPhone, Newsy, Poradniki, Sprzęt|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.