Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-”Do SmartThings” – działaj inteligentnie

”Do SmartThings” – działaj inteligentnie

Największe w Europie targi elektroniki użytkowej powróciły po dwuletniej przerwie z jeszcze większym rozmachem. W dniach 2-6 września firma Samsung zaprezentowała najnowszą gamę swoich urządzeń. Na stoisku marki, zwanym również Miasteczkiem Samsung, w strefach SmartThings Life oraz Everyday Sustainability odwiedzający mogli zapoznać się z najnowszymi produktami z gamy telewizorów, sprzętu AGD, urządzeń mobilnych czy też pamięci masowej.

 

IFA Sketch Save Your Energy main1 768x432

 

W 3-odcinkowej relacji Samsung zabiera czytelników do samego centrum wydarzeń.

Pierwsza część poświęcona jest ekologicznym rozwiązaniom Samsung, które wpisują się w przyjazny dla środowiska styl życia konsumentów. Druga nieograniczonym możliwościom w zakresie komunikacji urządzeń, jakie zapewnia platforma SmartThings Home Life. W trzeciej odsłonie zaprezentujemy najnowsze produkty Samsung obecne na targach sprawiając, że poczujesz się tak, jakbyś był na miejscu.

Na stoisku SmartThings Home, Samsung zaprezentował swoją wizję domu przyszłości. Zwiedzający mogli przejść aż przez siedem pomieszczeń, w tym sypialnię, salon czy kuchnię, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach platformy SmartThings i doświadczyć jej działania w praktyce.

SmartThings to w pełni zintegrowane rozwiązanie, do którego można podłączyć nie tylko produkty i usługi firmy Samsung, lecz także oświetlenie, żaluzje czy pozostałe urządzenia innych marek, dostosowując sposób ich działania do własnego stylu życia. Platforma SmartThings pomaga także konsumentom lepiej troszczyć się o środowisko naturalne, monitorując sposób korzystania z poszczególnych sprzętów i podpowiadając, jak skutecznie ograniczyć ilość zużywanej przez nie energii.

 

▲ Aktywacja trybu Dzień dobry powoduje automatyczne odsłonięcie zasłon i włączenie oświetlenia. Klimatyzator przełącza się na tryb auto, a telewizor The Frame zaczyna wyświetlać umilające poranek zdjęcie.

 

IFA Sketch SmartThings Home main2

 

▲ Goście odwiedzający strefę Salon mogą sprawdzić, jak działa tryb Film. Aktywowanie trybu Film powoduje automatyczne włączenie telewizora, zasunięcie zasłon i jednoczesne przyciemnienie oświetlenia. Klimatyzator i oczyszczacz powietrza przełączają się w tryb WindFree, by widzowie mogli skupić całą swoją uwagę na filmie. Wciśnięcie zaledwie jednego przycisku sprawia, że domowy salon w mgnieniu okaz zamienia się w prawdziwą salę kinową.

 

▲ Sprawdź, jak SmartThings pomoże Ci zorganizować domowe biuro. Po włączeniu na Smart Monitorze trybu Pracuj z domu, natężenie światła zostaje zwiększone, a klimatyzator i oczyszczacz powietrza przełączają się w tryb WindFree.

 

IFA Sketch SmartThings Home main3

 

▲ W Domowej siłowni klimatyzator i oczyszczacz powietrza włączają się automatycznie po aktywowaniu trybu Ćwiczenie, odświeżając całe pomieszczenie. Użytkownik może ocenić swoją formę fizyczną na podstawie filmów instruktażowych, korzystając z dostępnej w telewizorze funkcji Multi View. Podgląd w czasie rzeczywistym pozwala weryfikować poprawność wykonywania ćwiczeń, co z pewnością przełoży się na lepsze rezultaty. Po zakończeniu codziennej sesji treningowej można sprawdzić uzyskane wyniki za pomocą zegarka Galaxy Watch.

 

▲ Po umieszczeniu wołowiny w lodówce Family Hub i dodaniu jej do listy żywności, funkcja SmartThings Cooking zarekomenduje spersonalizowane przepisy i plany żywieniowe na podstawie upodobań użytkownika, jego potrzeb dietetycznych i dostępnych w danej chwili pod ręką produktów. Dzisiaj na obiad polecany jest stek. Wystarczy wcisnąć przycisk „Wyślij do piekarnika”, umieścić mięso w piekarniku Smart Oven i zaczekać, aż będzie gotowe.

 

▲ Po aktywowaniu trybu Gra natężenie oświetlenia zmniejsza się, a cały pokój wypełnia nastrojowa, kolorowa iluminacja. Oczyszczacz powietrza przełącza się w tryb Bezszumowy, dzięki czemu gracze mogą niemal przenieść się w sam środek akcji.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile