Jesteś tutaj:-, Newsy, Oprogramowanie, Telefony-Jakie zalety przemawiają za korzystaniem z serwisu Infonumer.pl?

Jakie zalety przemawiają za korzystaniem z serwisu Infonumer.pl?

Pewnie tak jak każdemu zdarzyło Ci się otrzymywać telefony od podmiotów z branży telemarketingowej. Niekiedy połączenia te bywają tajemnicze, dziwne i niepokojące. Innym razem mogą zakrawać o próbę wyłudzenia wrażliwych danych, są oszustwem bądź spamem.  Czy można sprawdzić, kto stoi za niepożądanymi telefonami?

Krótka rozmowa z telemarketerem nie jest jeszcze wielkim problemem. Gorzej, kiedy tajemnicze numery dzwonią w nocy, po kilkanaście razy lub po odebraniu połączenia zamiast ludzkiego głosu słychać automat bądź dziwne sygnały. Jest to nie tylko nieznośne, ale także może być początkiem różnego rodzaju problemów – wyłudzenia danych, obciążenia dodatkowymi kosztami czy zawarciem umowy na odległość. Z pomocą w identyfikacji podmiotu stojącego za niechcianymi połączeniami przychodzi serwis Infonumer.pl.

Czym jest i jak działa serwis Infonumer.pl?

Infonumer.pl to ogólnodostępna baza numerów telefonów komórkowych i stacjonarnych. Rejestr zawiera aż 4,8 milionów numerów telefonów, do których użytkownicy wystawili 16 milionów opinii. O skuteczności i użyteczności aplikacji niech świadczy fakt, że konto w niej postanowiło założyć już 18,4 mln osób. Liczba ta stale rośnie. Ogromnym atutem serwisu jest brak konieczności zakładania konta, aby móc skorzystać z jego funkcjonalności. Nie znaczy to jednak, że nie warto się zarejestrować w systemie. W jaki sposób możesz sprawdzić, kto do Ciebie dzwonił? W tym celu wystarczy w polu wyszukiwarki na stronie Infonumer.pl przepisać z ekranu telefonu numer, co do którego pojawiły się wątpliwości. Numery zawarte w bazie są dodawane przez samych użytkowników, którzy mogą się także dzielić opiniami na ich temat. Tym samym kolejnym odbiorcom łatwiej jest się dowiedzieć, z jakimi firmami telemarketingowymi czy konsultantami mają do czynienia. Ściągnij aplikację i uchroń się przed oszustami i spamem już teraz!

Dlaczego warto zainstalować na swoim telefonie aplikację Infonumer.pl?

Jedną z najważniejszych zalet związanych z korzystaniem z serwisu Infonumer.pl jest fakt, że dostęp do bazy jest całkowicie darmowy. Poza tym na uwagę zasługuje to, że użytkowanie jest możliwe zarówno z poziomu laptopa, jak też telefonu komórkowego. Dzięki zapoznaniu się z możliwościami aplikacji możesz w łatwy i szybki sposób blokować spam rozsyłany przez różne podmioty, który mają w tym swój ukryty cel. To przydatne narzędzie do zarządzania niechcianymi połączeniami telefonicznymi. Określisz też, co będzie zawierała czarna lista w Twoim smartfonie. Będziesz też częścią serwisu, wspierając informacją innych użytkowników. To proste – wystarczy, że ocenisz i skomentujesz dzwoniący numer na podstawie swoich doświadczeń z dzwoniącym. Możesz też dowiedzieć się więcej na temat numerów kierunkowych do poszczególnych miast. Przeczytaj również: Numery telefoniczne w Polsce.

Podsumowując, korzystanie z darmowej aplikacji Infonumer.pl przynosi szereg wymiernych korzyści, ułatwiając zarządzanie połączeniami telefonicznymi i eliminując spośród nich te niechciane.Autor |2022-08-04T15:39:01+02:004 sierpnia 2022 15:39|Kategorie: Bezpieczeństwo, Newsy, Oprogramowanie, Telefony|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.