Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Top7-Najnowszy flagowy smartfon 5G od OPPO zostanie zaprezentowany podczas konferencji online

Najnowszy flagowy smartfon 5G od OPPO zostanie zaprezentowany podczas konferencji online

Przygotowując serię OPPO Find X2, producent uważnie analizował i skwapliwie korzystał z informacji przekazanych przez użytkowników innych produktów z portfolio marki – przeznaczono w związku z tym znaczne środki na prace badawczo-rozwojowe. Nowa seria to owoc nieustannego dążenia OPPO do tworzenia jeszcze lepszych smartfonów, szczególnie u progu nowej rzeczywistości 5G.

Urządzenia Find X2 Pro wyposażone będą w specjalnie zoptymalizowany i dostosowany czujnik obrazu a także będą korzystać z najbardziej zaawansowanych na tę chwilę technologii fotograficznych OPPO, a co za tym idzie zagwarantują użytkownikom najwyższą jakość i doskonałą ostrość obrazu. Seria Find X2 będzie także posiadać najnowocześniejszy procesor 5G Qualcommu – model Snapdragon 865, który obsługuje dwumodułową sieć SA/NSA.

OPPO Find X2 to między innymi najbardziej zaawansowany ekran w historii marki, który gwarantuje niespotykaną rozdzielczość, częstotliwość odświeżania, żywe kolory i szeroki zakres dynamiki. Dzięki temu dostarczy użytkownikom niespotykaną łatwość, wygodę i precyzję i komfort korzystania.

Oficjalna premiera miała początkowo mieć miejsce pod koniec lutego w Barcelonie, jako wydarzenie towarzyszące targom MWC. Jednak w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronowirusa, zadecydowano o przeniesieniu wydarzenia do sieci.Autor |2020-02-25T15:05:33+02:0025 lutego 2020 15:15|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Top7|0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.