Operator komórkowy Otvarta przedłuża promocję dla przenoszących numer

Koniec wakacji oznacza nieuchronny koniec letnich promocji i wyprzedaży. Zmianom ulegają również ceny abonamentów sieci komórkowych. Każdy kto myślał o zmianie operatora z zamiarem obniżenia rachunków i nie podpisał umowy do końca sierpnia, może mieć teraz problem ze znalezieniem lepszego abonamentu. Nowe oferty mają wyższe ceny, jednak inaczej jest w sieci OTVARTA.

OTVARTA w okresie wakacji uruchomiła promocję, która na rynku usług komórkowych, wyróżniała się dużą ilość gigabajtów i niską ceną abonamentu. Przenosząc numer w okresie od 15 czerwca do 31 sierpnia, można było podpisać umowę na wyjątkowo korzystnych warunkach, ponieważ każdy abonent otrzymywał bezterminowo powiększoną paczkę internetu mobilnego. Dzięki nowej ofercie, OTVARTA zajmowała 1 miejsca w rankingach i zestawieniach ofert operatorów komórkowych w Polsce.

Szczegóły wyróżniającej się oferty poniżej.

sieć otwarta

Przed zakończeniem promocji wielu Klientów, którzy nie mogli przenieść numeru w okresie wakacji, ponieważ obowiązywała ich inna umowa terminowa, zwracało się z prośbą do operatora, o ponowne uruchomienie oferty promocyjnej. Informujemy, że OTVARTA wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wznawia promocję z dniem 1 września. Wniosek o przeniesienie numeru, można złożyć już na 120 dni (4 miesiące) przed końcem umowy u obecnego operatora.

Po szczegóły zapraszamy na stronę operatora https://otvarta.pl/abonament.1 komenarz

  1. Rita 10 września 2019 w 09:23 - Odpowiedz

    Fajnie fajnie załapię się jeszcze bo czekałam do października aż mi się skończy umowa u obecnego operatora 🙂 Internet mobilny już mam i śmiga bez zastrzeżeń 🙂

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.