PL R200 NV 750x200 071119

Zakupy na raty na stronie geekbuying.pl

Teraz w sklepie internetowym geekbyuing.pl można zapłacić w wygodnych ratach Dotpay dla zamówień od 300 złotych. Kupujący mogą wybrać raty od 300 do 20 000 złotych, na okres od 3 miesięcy do 3 lat. 

Czym jest Dotpay?

Najpopularniejszą formą płatności internetowych w Polsce są przelewy elektroniczne – praktycznie każda osoba posiada bankowość elektroniczną. Dotpay oferuje najszerszy dostęp do przelewów elektronicznych. Wśród nich znajdują się w pełni automatyczne szybkie transfery PayByLink oraz półautomatyczne e-przelewy.

Usługa PayByLink polega na pełnej integracji procesu płatności z systemem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać danych, a pomyłka jest niemożliwa. Realizacja płatności tym kanałem to zaledwie kilkanaście sekund.

W Dotpay można dokonać transakcji następującymi przelewami transferowymi:

płatności dotpay raty

 

Jak zapłacić w ratach ?

Przy finalizacji zamówienia trzeba będzie wybrać metodę płatności, gdzie jedną z propozycji jest zakup na raty (Dotpay). Dalej zostanie wyświetlona lista banków, z której należy wybrać pasujący bank. Po zdecydowaniu się za pomocą jakiego banku chcemy zapłacić w automatyczny sposób wyświetli się strona banku gdzie sfinalizujemy zamówienie.

 

płatności dotpay raty2 komentarze

  1. Julian 15 marca 2019 w 07:58 - Odpowiedz

    Pytanie. Dlaczego mam kupować w geekbuying? W Polsce ceny są niższe i gwarancja bardziej pewna.
    Np. XIAOMI Huami Amazfit Bip Black w Polsce 269,- a geek 302,- .

  2. Kamil 15 marca 2019 w 15:53 - Odpowiedz

    Jeśli zaś na Geekbuying wklepie Pan kod: QGTM1IWP (w koszyku), to kupi go Pan za 229 zł. Takie sekrety. 😉

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.