Samsung A7 w Orange

Samsung Galaxy A7 –  najnowszy smartfon ze średniej półki cenowej z Korei o którym pisaliśmy już wcześniej – będzie dostępny w Orange. W takiej kategorii cenowej niezbyt wiele urządzeń może się pochwalić takim aparatem.

Potrójny aparat Galaxy A7 ma następujące parametry:

  • Aparat 8 MP o ultraszerokim obiektywie 120°. Dysponuje takim samym kątem widzenia co ludzkie oko i widzi świat tak samo jak jego użytkownik.
  • Funkcja Live Focus aparatu 24 MP pozwala kontrolować głębię ostrości, umożliwiając dostosowanie efektu bokeh, by tworzyć ciekawe ujęcia.
  • Obiektyw aparatu 24 MP rejestruje więcej światła – przy słabym oświetleniu łączy cztery piksele w jeden, dzięki temu rejestruje wyraziste zdjęcia niezależnie od warunków.
  • Galaxy A7 wydobywa z fotografowanych obiektów to, co najlepsze. Dzięki inteligentnej funkcji Scene Optimizer aparat przypisuje fotografowany obiekt do odpowiedniej kategorii i dostosowuje kolory, kontrast i jasność, by w jednej chwili zoptymalizować jakość obrazu.

Przedni aparat o rozdzielczości 24 MP i regulowany flash LED pozwalają robić jasne i wyraźne autoportrety o każdej porze dnia, nawet wtedy, gdy oświetlenie nie jest idealne. Funkcja Selfie Focus pozwala na robienie selfie z efektem bokeh. Pro Lighting odwzorowuje profesjonalne oświetlenie studyjne. Zdjęcia można także modyfikować korzystając z AR Emoji czy stosując filtry.

 

Swoim klientom Orange oferuje następne propozycje:

Samsung A7 w Orange

Źródło:

orange.plAutor |2018-11-02T15:02:37+01:002 listopada 2018 15:02|Kategorie: Android, Newsy, Operatorzy, Orange, Promocje, Samsung, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. jaro 8 listopada 2018 w 12:32 - Odpowiedz

    podziękuje… mam już dość naciągania i przepłacania 😉 telefon wolę kupić normalnie a operatora mieć Virgin Mobile gdzie przeniosłem się na kartę i wybrałem pakiet #mini9 za 9 zł

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.