Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Microsoft, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7-Yealink poszerza portfolio urządzeń do Microsoft Teams w zakresie głosu i wideo

Yealink poszerza portfolio urządzeń do Microsoft Teams w zakresie głosu i wideo

Yealink, dostawca rozwiązań zunifikowanej komunikacji (UC), ogłosił wprowadzenie do portfolio nowych urządzeń audio i wideo do Microsoft Teams, w tym telefonów (T56A, T58A) oraz urządzeń do współpracy (VC200, CP960 i Skype Room Systems), które obejmują szeroki wachlarz scenariuszy zastosowań, w tym biura, huddle rooms i duże sale konferencyjne. Urządzenia pierwszy raz zostały zaprezentowane podczas konferencji Microsoft Ignite na Florydzie w dn. 24-28 września 2018.

Urządzenia audio i wideo Yealink do Microsoft  Teams są dostarczane z wbudowaną aplikacją Teams dla utrzymania spójnego interfejsu użytkownika, który obejmuje funkcje połączeń i spotkań. Portfolio Yealink one-stop ułatwia klientom wybór rozwiązań, których szukają i dzięki którym mogą łatwo współpracować zdalnie, a które pochodzą od jednego producenta.

Klienci Office 365 przenoszą się ze Skype for Business do Teams, dlatego Yealink oferuje elastyczne i zróżnicowane portfolio urządzeń, które upraszcza tę migrację. Oprócz telefonów IP Skype for Business (seria T4S), również urządzenia audio (T56A, T58A, CP960) można przenieść ze Skype for Business do Teams. Urządzenia wideo (Skype Room Systems) są kompatybilne zarówno z Skype for Business jak i Microsoft Teams.

 

Rozwiązanie audio dla pracowników biurowych i sal konferencyjnych

Telefony stacjonarne Yealink z serii T4S i T5 z certyfikatem Microsoft obejmują urządzenia od poziomu podstawowego do poziomu premium, jak również telefon konferencyjny CP960 do sal konferencyjnych

Yealink z serii T4S

Aby pomóc klientom zabezpieczyć swoją inwestycję na przyszłość i umożliwić lepsze planowanie posiadanych zasobów podczas migracji ze Skype for Business do Teams, telefony biurkowe Yealink z systemem Android (T56A i T58A) oraz telefony konferencyjne (CP960) posiadają funkcję, która pozwala na przejście ze Skype for Business do Teams poprzez aktualizację oprogramowania sprzętowego (firmware).

 

Rozwiązania wideo nabiurkowe i dla małych pomieszczeń

Yealink VC200 oparty na systemie Android, odpowiada na potrzeby rynku odnośnie wysokiej jakości rozwiązań wideo do małych sal konferencyjnych. VC200 jest pierwszym urządzeniem do Teams typu all-in-one. Poprzez współpracę z dotykowymi ekranami, VC200 rozszerza znane użytkownikom Teams doświadczenia i umożliwia współpracę wideo z łatwością znaną ze smartfonów.

Yealink VC200

 

Systemy Skype Room dla średniej wielkości pomieszczeń i sal konferencyjnych

System Yealink Skype Room (SRS) obejmuje wideokonferencje MVC500 dla małych pomieszczeń oraz MVC800 dla średnich i dużych pomieszczeń. W rozwiązaniach Yealink SRS, 3 mikrofony  zapewniają doskonałą jakość dźwięku, podczas gdy mini-PC i konsola MTouch są oddzielone, aby zminimalizować bałagan na stole konferencyjnym. 8-calowa, regulowana konsola MTouch pomaga użytkownikom wybrać idealny kąt, który najlepiej pomoże obsługiwać urządzenie.

System Yealink Skype Room (SRS) obejmuje wideokonferencje MVC50

Naszym celem jest zapewnienie klientom dobrych doświadczeń w zakresie współpracy wideo oraz do realizacji wizji inteligentnej komunikacji wspólnie z firmą Microsoft” – powiedział Stone Lu, współzałożyciel i wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w firmie Yealink.

 

Modele Yealink T56A, T58A i CP960 posiadają certyfikaty Microsoft Skype for Business. Rozwiązania wideo Yealink dla Microsoft Teams (w tym VC200, MVC500 i MVC800)  zostaną oficjalnie wprowadzone na rynek w 2019 roku.Autor |2018-10-30T12:42:31+01:0030 października 2018 13:30|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Microsoft, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.