Jesteś tutaj:--, Top7-Nokia 9 z konfiguracją pięciu kamer, czyli prawdziwy kamerofon

Nokia 9 z konfiguracją pięciu kamer, czyli prawdziwy kamerofon

Pomimo niezliczonych plotek Nokia 9, firma HMD Global nadal nie potwierdziała oficjalnie jego istnienia. A tymczasem o pierwszym, prawdziwym okrętem flagowym odrodzonej marki, wycieka coraz więcej informacji. Większych z nich ma wspólną cechę – na plecach ma znaleźć się 5 aparatów, które mają sprawić, że Nokia powróci na fotel lidera w smartfono-fotografii.

Nokia9

Nokia 9 – plotka, czy fakt?

Jeszcze niedawno trzy kamery nawet w flagowcach były  rzadkością, nie wspominając już o tym, że nie ma nawet żadnych urządzeń z czterema. A pięć? i to opatrzone logo ZEISS, może robić wrażenie.  A jednak wygląda na to, że właśnie to HMD Global rozpoczyna wyścig na ilość kamerek w urządzeniach mobilnych.

Uwagę zwraca także nietypowy układ aparatów oraz dodatkowe kółka. Jedno mieści diodę doświetlającą, a drugie zapewne  zestaw czujników do fotografowania, w tym laserowego autofocusa. Firma  Marka Zeiss zdecydowanie nie jest niespodzianką, biorąc pod uwagę fakt, że HMD Global, wyłączny licencjobiorca telefonów, smartfonów i tabletów marki Nokia, odnowiła współpracę z  legendarnym producentem różnorodnego sprzętu optycznego.

Tylny  panel wydaje się być szklany, sądząc po widocznych smugach odcisków palców, sposobie ich wygięcia w kierunku boków oraz od tego, jak bardzo jest odblaskowy.  Nowy smartfon HMD Global Nokia 9, która według niektórych źródeł ma być oznaczona liczbą 10, może zadebiutować jeszcze w tym roku. Biorąc pod uwagę, że ma to być flagowy produkt, to możemy spodziewać się Snapdragona 845 lub następcy tego procesora. Użytkownik do dyspozycji może otrzymać 6-8 GB RAM i przynajmniej 64 GB na pliki.

Jeśli to urządzenie faktycznie uruchomi się w 2018 roku, spodziewamy się, że będzie zasilane przez chipset Snapdragon 845.

źródło: gsmarena.com

Autor |2018-09-07T09:04:23+02:007 września 2018 09:02|Kategorie: Newsy, Top7|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile