Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Tablety, Top7-CES 2019: Archos Safe-T Touch – sprzętowy portfel do kryptowalut

CES 2019: Archos Safe-T Touch – sprzętowy portfel do kryptowalut

Firma ARCHOS kontynuuje ekspansję na rynku kryptowalut i zapowiada premierę nowego portfela sprzętowego – ARCHOS Safe-T Touch. Jest to pierwsze tego typu urządzenie wyposażone w ekran dotykowy i technologię ProvenCore, zapewniającą wyizolowane i bezpieczne środowisko do przeprowadzania transakcji.

Wsparcie i bezpieczeństwo

ARCHOS Safe-T Touch to sprzętowy portfel do kryptowalut dedykowany zarówno doświadczonym użytkownikom jak i tym, którzy stawiają pierwsze kroki w tej dziedzinie. Osoby zainteresowane będą mogły z pomocą urządzenia nabyć podstawową wiedzę w zakresie obrotu kryptowalutami oraz technologii blockchain. Safe-T Touch ułatwia poruszanie się po rynku kryptowalut i zapewnia maksimum ochrony transakcji – sugeruje, które platformy do obrotu środkami są najbezpieczniejsze oraz w jaki sposób zwiększyć rentowność swoich działań.

Technologia na straży prywatności

Portfel Safe-T Touch działa w oparciu o interfejs systemu Android. Natomiast środowisko do realizacji transakcji jest wyizolowane za pomocą ProvenCore – certyfikowanego jądra systemu operacyjnego firmy Prove & Run – producenta rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa urządzeń IoT (Internet of Things). Pomimo swojego mobilnego charakteru Safe-T Touch nie korzysta z połączenia internetowego. Synchronizacja występuje wyłącznie na życzenie właściciela portfela, z wykorzystaniem wbudowanego modułu Bluetooth. Takie rozwiązanie pozwala na pełną kontrolę nad tym, z jakim urządzeniem łączy się portfel. Dzięki temu Safe-T Touch jest całkowicie odporny na zagrożenia wynikające z korzystania z niezabezpieczonych sieci Wi-Fi. Wszystkie transakcje i operacje wymagają potwierdzenia za pomocą czytnika linii papilarnych.

Wszystko w jednym

ARCHOS Safe-T Touch poza najważniejszą funkcją obrotu kryptowalutami umożliwia również łatwe sprawdzenie stanu konta, historii transakcji, monitorowanie kursów najważniejszych kryptowalut oraz wymianę wirtualnych środków na tradycyjne waluty, takie jak np. euro lub dolar amerykański.

Premiera

ARCHOS Safe-T Touch po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na targach CES 2019 w Las Vegas, w dniach od 8 do 11 stycznia 2019 roku.

ARCHOS Safe T Touch 2

ARCHOS Safe T Touch

ARCHOS Safe-T Touch

Specyfikacja:

  • Ekran: 4 cale
  • Procesor: MTK 6737
  • RAM: 1 GB
  • Pamięć wewnętrzna: 8 GB
  • Czytnik linii papilarnych
  • USB-C
  • Bluetooth

źródło: ARCHOS

 

 Autor |2018-09-26T06:57:34+02:0026 września 2018 06:57|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Tablety, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.