Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacja, Newsy, Promocje, Sprzęt, Top7-Yuneec Breeze, Typhoon H i Q500 G – czyli selfie dronem

Yuneec Breeze, Typhoon H i Q500 G – czyli selfie dronem

Jeśli posiadany kijek do selfie jest zbyt krótki, kąt widzenia kamery sportowej zbyt płaski, a Twój smartfon nie wystarcza, aby wykonać świetne selfie, warto zainteresować się zakupem drona Yunnec Breeze 4k, zwanego potocznie „selfie dronem”. Zwłaszcza, że w naszym ND Sklepie kupisz go najtaniej na rynku.

Yuneec Breeze 4k porusza się z prędkością 5m/s, niesiony na czterech bezszczotkowych składanych śmigłach. Za sprawą czujników optycznych i modułu GPS dron potrafi utrzymać obraną pozycję bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Akumulator maszyny wystarczy na 12 minut nieprzerwanego lotu. Zasięg drona to 100 metrów.

Dron oferuje różnorodne opcje filmowania w rozdzielczości Ultra HD (4k), których wspólnym mianownikiem jest kamera z wewnętrzną, elektroniczną stabilizacją obrazu i możliwością przełączania między trybem naturalnym, nocnym, RAV i saturacyjnym. Oprócz wspomnianego „Selfie mode” mamy do dyspozycji tryb „Orbit”, który polega na tym, że dron obiera okrężną względem użytkownika ścieżkę oraz „Follow Me”, przy którym maszyna  podąża za nawigatorem. Istnieje też możliwość zaplanowania trasy lotu, gdy przełączymy się w „Journey mode”.

 

Breeze ND Sklep

Breeze ND Sklep

W promocyjnej ofercie ND Sklepu znajdziemy także dwa profesjonalne drony z rodziny Typhoon. Model „H” to prawdziwy wielozadaniowy sześciosilnikowiec wyposażony w gimbal 360° z kamerą 4k. Podwozie maszyny chowa się tak, aby nie wchodziło w kadr podczas rejestrowania materiału wideo. Drona wyposażono w elementy wykonane z włókna węglowego, innowacyjny system bezkolizyjny. Pilot może wybierać różne trybu lotu, od „Smart”,  przeznaczonego dla początkujących poprzez „Follow me”, aż do „Dynamic Return to Home”, który wywoływany jest jednym przyciskiem, po czym dron natychmiast wraca do bazy i wykonuje manewr automatycznego lądowania. Czas lotu maszyny to około 25 minut. Prędkość w zależności od trybu lotu wynosi około 70 km/h. W zestawie otrzymamy konsolę sterującą z wbudowanym panelem LCD i zapasowe śmigła.

Yuneec Typhoon G to kompaktowych wymiarów dron o wadze 1.1 kg. Zasila go bateria o pojemności 5400mAh, która pozwala na 25 minut nieprzerwanego lotu. Nowoczesna, aerodynamiczna konstrukcja oraz cztery wyprofilowane śmigła sprawiają, że maszyna optymalnie zachowuje się w warunkach lotu. Typhoon G wyposażony jest w trzyosiowy, zapewniający stabilizację obrazu gimbal, współpracujący z kamerami GoPro z serii Hero III i IV. Producent postarał się również o zaawansowane tryby lotu, takie jak auto pilot, lot dookoła wyznaczonego obiektu, a także automatyczny powrót do bazy po utracie zasięgu. W zestawie jak przystało na markę Yuneec znajdziemy całą gamę akcesoriów, w tym konsolę z 5.5-calowym dotykowym wyświetlaczem z dołączaną osłoną przeciwsłoneczną, komplet zapasowych śmigieł, ręczny gimbal, ładowarkę samochodową, narzędzia do odkręcania śmigieł i wiele innych.

W sklepie ND Sklep Yuneec Breeze 4k kosztuje jedynie 779 zł brutto, Yuneec Typhoon H oferowany jest w cenie 3279 brutto, a Yuneec Typhoon Q500 G kosztuje 1779 zł brutto.

źródło: Nelro DataAutor |2018-08-10T18:20:26+01:0010 sierpnia 2018 18:20|Kategorie: Google, Inne, Nawigacja, Newsy, Promocje, Sprzęt, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.