Jesteś tutaj:-, Newsy, Operatorzy, Prepaid, Promocje, Top7-wRodzinie – teraz nielimitowany Pakiet 60 dni za 30 zł

wRodzinie – teraz nielimitowany Pakiet 60 dni za 30 zł

Operator wRodzinie od 14 sierpnia 2018 roku wprowadził nową ofertę „Pakiet 60 dni”,  w ramach której Użytkownik ma nielimitowane Połączenia głosowe, SMS-y i 10 GB transmisji danych.

W ramach Oferty promocyjnej Użytkownik ma możliwość zakupu Pakietu zwierającego:
a. nielimitowane Połączenia głosowe do wszystkich sieci stacjonarnych i komórkowych w Polsce,
b. nielimitowane wiadomości SMS do wszystkich sieci komórkowych w Polsce,
c. 10 GB transmisji danych do wykorzystania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w zasięgu Sieci Telekomunikacyjnej Aero 2,                       przy wykorzystaniu ustawień APN: wrodzinie.pl.

Użytkownik w ramach Oferty promocyjnej może zakupić i mieć aktywny tylko jeden Pakiet cykliczny w tym samym czasie.

Opłata za aktywowanie Pakietu wynosi 30 zł.

źródło: wRodzinie



Autor |2018-08-15T06:41:58+01:0015 sierpnia 2018 06:37|Kategorie: MVNO, Newsy, Operatorzy, Prepaid, Promocje, Top7|Tagi: |9 komentarzy

9 komentarzy

  1. ToJaTypNiepokorny 15 sierpnia 2018 w 12:16 - Odpowiedz

    Pytania: To jest Pakiet cykliczny że co 60 dni zabiera nam 30 zł czy jednorazowy? Oraz drugie pytanie: czy opłata aktywacyjna (która wynosi 30 zł) to opłata jednorazowa która musimy uiścić na starcie plus musimy zapłacić 30 zł za pakiet czy jest to po prostu tak że mamy starter i na nim 30 zł kupujemy ten pakiet na 60 dni i nas więcej nic nie kosztuje ani nie obchodzi?

  2. sylwekzolkusza 16 sierpnia 2018 w 08:28 - Odpowiedz

    Twoje pytania są w regulaminie, pan Andrzej udostępnił regulamin.

  3. ToJaTypNiepokorny 16 sierpnia 2018 w 12:21 - Odpowiedz

    Tak czytałem artykuł i pisałem komentarz na telefonie i mi się nie załadował regulamin dopiero na PC doczytałem. W sumie jak ktoś nie siedzi dużo na necie i nie wysyła MMS ów to najatrakcyjniejsza oferta 😉 a i lejek znośny bo może i filmów się nie poogląda, ale wyszukać coś się da czy portale społecznościowe w apce też zadziałają.

  4. kamaoffi 19 sierpnia 2018 w 21:26 - Odpowiedz

    no ja wlasnie wyczytalam na ich stronie (https://wrodzinie.com.pl/ ) że ten pakiet naprawde jest lepszy nich dotychczasowe z ktorych korzystalam w inych miejscach. musze to sprawdzic u siebie…

  5. Małgosia 20 sierpnia 2018 w 17:04 - Odpowiedz

    W sumie z tego co szukałam to wydaje mi się że nie ma teraz lepszego pakietu na rynku.

  6. Domi 21 sierpnia 2018 w 13:10 - Odpowiedz

    Znalazłam ich regulamin 🙂 https://wrodzinie.com.pl/images/doc/regulamin_i_cennik_oferty_promocyjnej_pakiet_60_dni_2018_08_10.pdf więc wszystkie pytania powinny być rozwiane dzięki temu. Moim zdaniem oferta wygląda obiecująco

  7. Grzegorz 29 sierpnia 2018 w 19:19 - Odpowiedz

    super opcja, chyba najlepsza aktualnie na rynku. Smsy, rozmowy i internet za 15zł miesięcznie, czego chcieć więcej :p

  8. roro 30 sierpnia 2018 w 11:28 - Odpowiedz

    Można ich starter tu zamówić https://startery.wrodzinie.com.pl/ według mnie spoko opcja

  9. Rafał 4 września 2018 w 16:25 - Odpowiedz

    Aero2 wprowadziło tą ofertę a teraz jeszcze oprócz tego promocja na pakiety internetowe na BDI. Robi się ciekawie chociaż te pakiety to tylko do dzisiaj, ale może dalej bedą następne miłe niespodzianki. Było by super 🙂 Kupiłem już 3 pakiety first class i mam za 90 zł 120 giga.