Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Top7-Vordon DVR-190 – wideo-lusterko samochodowe 3w1

Vordon DVR-190 – wideo-lusterko samochodowe 3w1

Polska firma VORDON, producent elektronicznych akcesoriów samochodowych i mobilnych, nie daje o sobie zapomnieć i co kilka dni prezentuje ciekawe urządzenia. Tym razem VORDON wprowadził na polski rynek lusterko samochodowe DVR-190. Ten ciekawy gadżet posiada trzy różne funkcje: tradycyjnego lusterka wstecznego, kamery cofania oraz wideorejestratora.

VORDON DVR-190 można zamontować jako nakładkę na fabrycznie zainstalowane lusterko w samochodzie. Dzięki temu zabiegowi kierowca może nie tylko obserwować sytuację na drodze za pojazdem, jak w zwykłym lusterku, ale także otrzymuje dodatkową pomoc podczas manewrów. Do zestawu producent dołączył kamerę cofania, którą podłącza się przy użyciu kabla AV/IN. Obraz z kamery prezentowany jest na ekranie IPS o przekątnej 4,3 cala.

VORDON DVR190 3

VORDON DVR190

Ale to nie wszystko. DVR-190 wyposażony jest również w przednią kamerę i może być wykorzystywany jako samochodowy rejestrator wideo. Technologia podwójnego zapisu umożliwia nagrywanie zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.

VORDON DVR190 2

VORDON DVR190

DVR-190 rejestruje wideo w rozdzielczości Full HD przy 30 fps. Ma ponadto wbudowany czujnik przeciążeń, który wykryje kolizję. W takim przypadku rejestrator zablokuje nagrany film i zapisze go jako film specjalny, który nie zostanie nadpisany. Czułość czujnika przeciążeń można zmienić w zależności od potrzeb.

Obraz nagrywany przez rejestrator poddawany jest obróbce cyfrowej WDR/HDR. Dzięki temu niwelowane są efekty takie jak prześwietlenie czy mocny kontrast.
Urządzenie ma slot na karty microSD do 32 GB i zapisuje pliki w formacie MP4. Oprócz standardowej funkcji wideo dostępny jest tryb fotograficzny oraz odtwarzanie nagranego materiału.

W pudełku wraz ze sprzętem znajduje się dodatkowa kamera cofania wraz z kablem wideo, ładowarka samochodowa, kabel mini-USB, ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, dwie gumowe nakładki ułatwiające montaż oraz karta gwarancyjna.

Gwarancja producenta obejmuje 36 miesięcy od daty zakupu.

Lusterko VORDON DVR-190 kosztuje 219 zł.

źródło: VORDONAutor |2018-08-23T10:10:03+02:0022 sierpnia 2018 11:26|Kategorie: Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Top7|Tagi: |3 komentarze

3 komentarze

  1. marian 19 listopada 2019 w 15:17 - Odpowiedz

    witam kupilem lusterko z rejestratorem ale nie bylo instrukcji obsludgi gdzie moge ja zdobyc

  2. Agata 24 lutego 2020 w 18:13 - Odpowiedz

    kupiłam, instrukcja skrócona. Nie umiem ustawić nagrywania w pętli

  3. Zbigniew 23 marca 2020 w 16:46 - Odpowiedz

    Niestety, firma VODRON lekceważy klientów. Po zakupie rejestratora rok temu wysłałem do nich maila z pytaniami. W międzyczasie doszło kilka. BRAK ODPOWIEDZI DO DZIŚ. Mają wyjątkowo dobre samopoczucie.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.