Jesteś tutaj:-, Inne, Muzyka, Newsy, Rozrywka, Top7-Spotify i Google łączą siły – Zegar Google’a na dobry początek dnia!

Spotify i Google łączą siły – Zegar Google’a na dobry początek dnia!

Dla wszystkich rannych ptaszków, jak i dla tych, którzy budzą się dopiero po trzeciej drzemce, Spotify wraz z aplikacją Zegar Google’a  oferują teraz idealny podkład muzyczny na dobry początek dnia.

Google Clock

Google Clock

Nieważne czy poranek zaczynasz lunatykując od drzemki do drzemki, czy od razu potrzebujesz porządnego zastrzyku energii – znalezienie idealnej pobudki jeszcze nigdy nie było tak proste. Spotify łączy siły z Google, by dać swoim użytkownikom korzystającym z systemu Android, możliwość stworzenia spersonalizowanego soundtracku na każdy poranek. Użytkownicy zarówno wersji bezpłatnej, jak i wersji Premium, mogą od teraz dowolnie personalizować dźwięk porannego budzika, wybierając spośród 35 milionów utworów z biblioteki Spotify.
Google Clock Spotify 2

Google Clock Spotify

Cieszymy się, że możemy umożliwić użytkownikom spersonalizowanie ich budzików w aplikacji Zegar od Google dzięki niesamowitemu katalogowi muzycznemu Spotify. Już od dłuższego czasu użytkownicy aplikacji Spotify wyrażali potrzebę wprowadzenia podobnej funkcji, dlatego nie możemy się doczekać, kiedy fani muzyki zaczną wybierać swoje ulubione utwory, wykonawców i playlisty, aby pozytywnie rozpocząć dzień.

JORGE ESPINEL, WICEPREZES DS. ROZWOJU BIZNESU W SPOTIFY

Wystarczy otworzyć aplikację Zegar od Google, połączyć się i uwierzytelnić swoje konto Spotify, i już można:

Personalizować brzmienie swojego budzika

Przejdź do zakładki „Alarmy„, gdzie znajdziesz muzyczne rekomendacje od Spotify i bez wysiłku wyszukasz i wybierzesz dowolny utwór, album, wykonawcę lub playlistę, w rytm której obudzisz się następnego ranka. Opcja jest dostępna również dla użytkowników bezpłatnej wersji aplikacji Spotify, w trybie odtwarzania losowego.

Cieszyć się wybraną muzyką przez cały ranek

Aby upewnić się, że zaczniesz dzień z odpowiednią energią, Spotify wyposażyło zakładkę wewnątrz Google’owej aplikacji Zegar w spersonalizowane rekomendacje muzyczne na podstawie ostatnio odtwarzanej przez użytkownika muzyki, a także idealne na początek dnia playlisty stworzone przez Spotify, w tym …ale najpierw kawaUśmiechnij się!, czy Bardzo dobry dzień.
Gdy wyłączysz alarm, zobaczysz opcję „Continue Playing„, dzięki której w prosty sposób możesz kontynuować słuchanie ulubionej muzyki i przygotować się do produktywnego dnia wraz z Spotify.
Aplikacja Zegar od Google jest fabrycznie instalowana na niektórych urządzeniach z systemem Android oraz jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play dla wszystkich mobilnych użytkowników Androida.
Integracja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników Androida w ciągu najbliższych kilku dni, na wszystkich 65 rynkach, na których operuje Spotify.
źródło: Spotify
Autor |2018-08-01T10:27:16+02:001 sierpnia 2018 10:27|Kategorie: Aplikacje, Inne, Muzyka, Newsy, Rozrywka, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile