Jesteś tutaj:-, Panasonic, Sprzęt, Tablety, Top7-Panasonic Toughpad FZ-M1 – nowa wersja wzmocnionego tabletu

Panasonic Toughpad FZ-M1 – nowa wersja wzmocnionego tabletu

Kolejną opcją jest kamera termowizyjna FLIR Lepton dająca możliwość rejestrowania i przetwarzania obrazów termicznych w czasie rzeczywistym. Obrazy te można następnie zestawić z danymi z wielu aplikacji biznesowych, a także dodawać do nich metadane, takie jak kody QR. Kamera termowizyjna w połączeniu z wydajnym tabletem FZ-M1 może stanowić wszechstronne narządzie pracy w wielu sektorach. Oprócz oczywistych zastosowań przez służby ratunkowe, wojsko i straż pożarną, termowizja może być wykorzystywana do kontroli jakości i bezpieczeństwa produkcji, w pracach remontowych i serwisowych przez służby komunalne, a także w przemyśle naftowym i gazowym, motoryzacyjnym, lotnictwie oraz budownictwie, np. do monitorowania i diagnozowania stanu budynków.

Model FZ-M1 waży jedyne 540 g i ma grubość 18 mm. Jest odporny na upadki z wysokości do 1,5 m, a także na kurz i wodę (stopień ochrony IP65). Działa w temperaturach od -10 do 500C.

By zmaksymalizować wydajność pracy firmy potrzebują elastycznych urządzeń komputerowych, które można skonfigurować tak, by odpowiadały na konkretne potrzeby różnych pracowników. Najnowszy Toughpad Panasonic FZ-M1 i stale rosnąca oferta urządzeń peryferyjnych Panasonic jest odpowiedzią na te potrzeby – mówi Jan Kaempfer, General Manager of Marketing w Panasonic Computer Product Solutions.

źródło: Panasonic

Autor |2018-07-31T17:05:34+02:001 sierpnia 2018 10:01|Kategorie: Newsy, Panasonic, Sprzęt, Tablety, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.