Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy, Rynek, Sprzęt, Top7-NAVITEL może się pochwalić sprzedażą pół miliona urządzeń

NAVITEL może się pochwalić sprzedażą pół miliona urządzeń

NAVITEL, producent nawigacji samochodowych, wideorejestratorów i tabletów notuje dynamiczny wzrost zainteresowania swoimi produktami w Europie Środkowo-Wschodniej. Po analizie wyników z pierwszej połowy 2018 świętuje pół miliona sprzedanych urządzeń. Firma może się pochwalić wzrostem sprzedaży o 32%, w porównaniu do pierwszego półrocza ubiegłego roku.

„Dzięki odpowiedniej strategii biznesowej i ciężkiej pracy całego,  ponad 400-osobowego zespołu w krótkim czasie udało nam się zbudować silną, stabilną, europejską  markę. Gdy stawialiśmy pierwsze kroki, nikt nie wierzył, że w dobie smartfonów tradycyjne nawigacje samochodowe mają szanse na powodzenie.

Kolejnym etapem była rozbudowa portfolio o wideorejestratory i tablety z funkcją nawigacji. NAVITEL stał się niekwestionowanym liderem na rynku i wyznacza trendy w tych kategoriach, dzięki efektywnym działaniom sprzedażowo-marketingowym. Współczesny konsument pragnie dziś urządzeń, które łączą w sobie wiele funkcjonalności, a tym charakteryzuje się firma NAVITEL. Bardzo dobre wyniki finansowe to także efekt odważnego wejścia na nowe rynki. W tym roku wprowadziliśmy produkty w krajach bałtyckich, Bułgarii, Rumunii, Niemczech i na Węgrzech. W planach mamy wejście na półki sklepowe w całej Europie. Sprzedaż to nie wszystko – dbamy o jakość urządzeń, lojalną współpracę z partnerami handlowymi oraz obsługę serwisową. W obliczu sukcesów na arenie międzynarodowej nie zapominamy o satysfakcji użytkownika” – podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Europe.

źródło: NAVITELAutor |2018-08-23T17:21:43+01:0023 sierpnia 2018 09:20|Kategorie: Finanse, Nawigacje, Newsy, Rynek, Sprzęt, Top7|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Darek 24 sierpnia 2018 w 11:51 - Odpowiedz

    Boże co za brednie PRowe…..
    Sprzedali na półki a nie do sklepów
    W innych krajach praktycznie ich nie ma jak np Rumunia czy Węgry więc co to za bzdury wymyślają,
    Widać ze newsa dziś każdy potrafi napisać, ale poprzeć faktami już trudniej

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.