Jesteś tutaj:-, Artykuły, Gadżety, Newsy, Sprzęt, Testy i opinie, Top7, Xiaomi-„Back To School” – nasz niezbędnik na koniec wakacji i powrót do szkoły

„Back To School” – nasz niezbędnik na koniec wakacji i powrót do szkoły

Koniec wakacji dla dzieci oznacza pożegnanie beztroski i powitanie szkoły. Jest to również odpowiedni moment, aby oprócz podręczników do szkolnego plecaka spakować też ciekawe gadżety, które umilą i zachęcą dziecko do nauki. Elektronika szeroko wkracza w każdą dziedzinę życia. Nie inaczej jest w przypadku szkoły.

Nowoczesny uczeń powinien mieć telefon komórkowy z pełnym dostępem do Internetu, tablet, laptop itp. Dobrze jest też móc pokazać się na przerwie z czymś modnym, albo pochwalić nowinką techniczną, która jeśli nie pomoże w zdobywaniu wiedzy, to na pewno nie zaszkodzi, a często zadba też o kondycję naszej pociechy.

Gdzie, jak nie na nudnej lekcji przyda się uczniowi np. powerbank, aby podładować smartfona, na którym się gra pod ławką, lub opaskę (smarband), która to pozwoli mu pochwalić się przed koleżanką swoją kondycją fizyczną, zdobytą na wakacjach.

DSCF5225

Back To School

Razem z Green Cellem zaczynamy akcję „Back To School” i prezentujemy nasz (nie)zbędnik dla każdej uczennicy i ucznia, którymi na pewno zaimponuje innym w szkole, bo w końcu pierwszy dzwonek tuż tuż.Autor |2018-08-29T20:05:33+02:0029 sierpnia 2018 10:02|Kategorie: Akcesoria komputerowe, Artykuły, Gadżety, Newsy, Sprzęt, Testy i opinie, Top7, Xiaomi|1 komentarz

1 komenarz

  1. Lenka 1 września 2018 w 15:17 - Odpowiedz

    Fajny poradnik, trzeba będzie skorzystać

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.