Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Top7-Filigranowy dron od GOCLEVER

Filigranowy dron od GOCLEVER

irma GOCLEVER przygotowała idealne rozwiązanie dla amatorów podniebnych rozrywek – niezwykle zwrotnego i wszechstronnego drona SKY BEETLE FPV. Maszyna wyposażona została w funkcje, które wcześniej zarezerwowane były raczej dla drogich i dużych urządzeń – ma m.in. 6-osiowy żyroskop, funkcję automatycznego obrotu wokół własnej osi, ułatwiające lokalizację diody LED, funkcję automatycznego powrotu oraz możliwość dostosowania czułości sterowania do warunków atmosferycznych i umiejętności operatora.

Niewątpliwą zaletą GOCLEVER SKY BEETLE są jego kompaktowe wymiary (9 cm x 7 cm x 3 cm) i ramiona wirników z systemem Flex ARM, dzięki któremu urządzenie można łatwo złożyć lub rozłożyć do pozycji startowej (co pozwala swobodnie transportować bezzałogowca nawet w kieszeni koszuli). Wbudowana w korpus kamera VGA łączy się przez Wi-Fi z aplikacją, pozwalającą na podgląd w czasie rzeczywistym ze smartfona lub tabletu. Dron może więc służyć do przekazywania obrazu z trudno dostępnych miejsc, do których nie wleci większe urządzenie.

Quadrokopter jest wyposażony w 6-osiowy żyroskop, gwarantujący stabilność podczas lotów. Dla doświadczonych pilotów, potrafiących precyzyjnie pilotować drona, istotna będzie 4-kanałowa kalibracja, która pozwala na mikro-regulację każdego z silników – tak, aby w każdych warunkach dron zachowywał się zgodnie z preferencjami i życzeniem pilota. SKY BEETLE posiada również 3 tryby czułości sterowania (30%, 60% i 100%), które pozwalają dostosować parametry lotu do warunków i umiejętności pilota. Technologia ONE TOUCH  umożliwia włączenie poszczególnych funkcji tylko jednym przyciśnięciem wybranego przycisku na pilocie – dzięki temu dron sprawnie wykonuje podniebne akrobacje, może wrócić samodzielnie do miejsca startu, sam również startuje lub ląduje, utrzymuje wysokość lotu i wykonuje obrót o 360°.

Wbudowana bateria 200 mAh pozwala na 8-minutowy lot o zasięgu do 50 metrów. W komplecie znajduje się 4-kanałowy pilot z uchwytem na smartfona oraz dodatkowe śmigła (łącznie 8 szt.). GOCLEVER SKY BEETLE dostępny jest na www.goclever.com w cenie 249 zł.

Kluczowe cechy GOCLEVER SKY BEETLE FPV

  • Kamera z podglądem na żywo na urządzeniach mobilnych
  • Flex ARM – unikatowa składana konstrukcja ramion wirników
  • – Zaawansowany 6-osiowy żyroskop oraz barometr 
  • ONE TOUCH – programowalne przyciski funkcyjne na pilocie do ewolucji powietrznych
  • Dedykowana aplikacja kompatybilna z Android i iOS
  • Unikatowy zestaw funkcji wspierających latanie: obrót 360°, przycisk powrotu do miejsca startu, tryb uproszczonej orientacji lotu, automatyczny start i lądowanie, utrzymywanie wysokości lotu.
  • – Oświetlenie LED

źródło: GOCLEVERAutor |2018-06-21T08:17:15+01:0021 czerwca 2018 08:17|Kategorie: Gadżety, Newsy, Sprzęt, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.