Jesteś tutaj:-, Newsy, Telewizja-Serbska telewizja dostępna w całej Europie z Telekom Serbia oraz SES Video

Serbska telewizja dostępna w całej Europie z Telekom Serbia oraz SES Video

Telekom Serbia oraz SES Video udostępniły pakiet 10 kanałów telewizyjnych widzom w krajach byłej Jugosławii oraz w całej Europie za pośrednictwem satelity ASTRA na pozycji orbitalnej 23.5°E.

Luksemburg, 14 maja 2018 r. – Umowa zawarta pomiędzy Telekom Serbia a SES Video obejmuje  dystrybucję w Europie nowego pakietu 10 kanałów  telewizyjnych. Będą one dostępne z pozycji orbitalnej 23.5°E.

Na mocy wieloletniej umowy, Telekom Serbia dzierżawi pojemności satelitarne na satelicie ASTRA 3B w celu dystrybucji nowego pakietu kanałów telewizyjnych do sieci kablowych oraz IPTV w Europie, w szczególności w Serbii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Słowenii, Macedonii i Czarnogórze. Pakiet obecnie zawiera siedem kanałów telewizyjnych, w tym między innymi: Agro TV, Film Klub, Kitchen TV, Star TV oraz Ženska TV. Kolejne trzy kanały zostaną dodane latem bieżącego roku.

To dla nas ważny krok, ponieważ dzięki współpracy z naszym partnerem,  będziemy mogli dostarczać lokalne i regionalne treści widzom w Europie – mówi Marijana Vukasinovic, Head of Content Management w Telekom Serbia. – Nowy pakiet telewizyjny oferuje różnorodne kanały serbskie oraz z regionu. Współpracowaliśmy z SES przy wielu różnych projektach na przestrzeni lat i nie wyobrażamy sobie lepszego partnera, na którym moglibyśmy polegać.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Telekom Serbia, tym bardziej, że możemy pomóc im w rozwijaniu projektów telewizyjnych, zapewniając usługi nadawcze najwyższej jakości  – mówi Martin Ornass-Kubacki, Vice President, Central Eastern Europe, Sales w SES Video w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. – Ta umowa to dowód na dalsze umocnianie współpracy z wieloletnim partnerem w Serbii w zakresie wprowadzania nowych kanałów telewizyjnych w Europie.

źródło: SES VideoAutor |2018-05-14T10:31:25+02:0014 maja 2018 10:28|Kategorie: Inne, Newsy, Telewizja|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.