Jesteś tutaj:-, Operatorzy-Oferta Ramowa NEXERY zaakceptowana przez UKE

Oferta Ramowa NEXERY zaakceptowana przez UKE

NEXERA jako pierwszy z beneficjentów drugiego konkursu w ramach działania 1.1 POPC uzyskała akceptację UKE dla swojej Oferty Ramowej na usługi hurtowe wraz z cennikiem. Oferta została dziś opublikowana na stronie internetowej NEXERY. Operatorzy detaliczni mogą już występować o zawarcie Umów na korzystanie z sieci dostępowej NEXERY.

  Urząd Komunikacji Elektronicznej zaakceptował 11 maja Ofertę Ramową na dostęp do sieci światłowodowej NEXERY. Operatorzy zainteresowani współpracą mogą zapoznać się z treścią Oferty Ramowej, w tym z cennikiem usług hurtowych na stronie internetowej nexera.pl.

 Akceptacja naszej Oferty przez Regulatora oznacza wypełnienie ważnego wymagania wynikającego z zasad konkursów POPC. Możemy już rozpocząć zawieranie umów z operatorami detalicznymi, którzy chcą świadczyć usługi na naszej sieci – mówi Paweł Biarda, Członek Zarządu Nexera Holding Sp. z o.o. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego jak przebiegł proces akceptacji w UKE oraz z zaangażowania naszych przyszłych klientów – twierdzi przedstawiciel NEXERY, wyjaśniając, że w szczególności cennik usług hurtowych był intensywnie weryfikowany z rynkiem przed przedłożeniem do akceptacji Regulatora.

NEXERA będzie świadczyć usługi hurtowe i dostęp do swojej sieci operatorom detalicznym na równych i niedyskryminujących warunkach, czyli w oparciu o właśnie zaakceptowaną przez UKE Ofertę Ramową i cennik usług hurtowych.

To podstawowy wymóg formalny beneficjenta POPC i ważny element, niezbędny dla komercjalizacji naszej sieci – podkreśla Paweł Biarda. – Fakt, że uzyskaliśmy akceptację Oferty Ramowej jako pierwszy beneficjent drugiego naboru, podkreśla naszą determinację w jak najszybszym zbudowaniu i udostępnieniu sieci operatorom i abonentom.

Hurtowe usługi NEXERY są skierowane do wszystkich operatorów detalicznych ISP w 13 obszarach POPC znajdujących się w województwach: świętokrzyskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim i warmińsko-mazurskim, gdzie spółka buduje sieci w ramach POPC. Z oferty będą mogli skorzystać wszyscy operatorzy, którzy chcieliby dzięki nowoczesnej sieci światłowodowej NEXERY wejść na rynki środkowej i północno-wschodniej Polski lub umocnić tam swoją pozycję rynkową.

Zgodnie z harmonogramem projektu, do 2020 roku w zasięgu światłowodowej sieci NEXERY znajdzie się ponad 450 000 gospodarstw domowych.

źródło: NEXERA

 

 Autor |2018-05-14T09:49:51+02:0014 maja 2018 09:49|Kategorie: Newsy, Operatorzy|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.