Jesteś tutaj:-, Rynek, Sprzęt sieciowy-Nelro Data dystrybutorem sieciowych rozwiązań marki Tenda

Nelro Data dystrybutorem sieciowych rozwiązań marki Tenda

Wraz z początkiem roku Nelro Data pozyskała kolejny kontrakt, stając się autoryzowanym dystrybutorem marki Tenda. W szerokiej ofercie znajdziemy innowacyjne, łatwe w instalacji, a przy tym przystępne cenowo rozwiązania sieciowe dla domu i biura.

Tenda AC6

– Tenda to marka, która cieszy się bardzo dobrą opinią użytkowników indywidualnych oraz instytucjonalnych. Jej produkty wyróżniają się nowoczesnym designem, a parametry techniczne urządzeń i ich możliwości konfiguracyjne plasują je w ścisłej czołówce producentów sprzętu sieciowego. Gdy dodamy do tego aspekt cenowej konkurencyjności, możemy prognozować sukces sprzedażowy – ocenia Łukasz Mankiewicz, Business Development Manager w firmie Nelro Data SA.

 

Portfolio marki Tenda w ofercie Nelro Daty to między innymi bezprzewodowe routery i mobilne hotspoty, na bazie których zbudujemy zarówno szybką sieć w biurze, jak i centrum domowej, multimedialnej rozrywki. W sprzedaży znajdziemy także switche, szerokopasmowe CPE, urządzenia typu powerline oraz kamery sieciowe.

Nelro DataAutor |2018-01-24T11:26:08+02:0024 stycznia 2018 11:26|Kategorie: Newsy, Rynek, Sprzęt sieciowy|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.