Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Sprzęt, Testy i opinie, Top7-Navitel T757 – 7 calowy tablet LTE z nawigacją

Navitel T757 – 7 calowy tablet LTE z nawigacją

Budowa:

Tablet T757 LTE posiada wymiary: 192 × 113.2 × 8.85 mm. Cała konstrukcja została wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Warto tutaj zwrócić uwagę na to, że wszystkie elementy obudowy są bardzo dobrze dopasowane i wykończone. Nic nie odstaje.

Na prawym boku znajdziemy włącznik oraz przyciski sterowania głośnością. Na górnym boku umieszczono wyjście słuchawkowe (3,5mm) oraz MicroUSB, a na dolnej krawędzi mikrofon. Ponad to, tablet posiada dwie kamery: jedną 2 Mpx umieszczoną na pleckach urządzenia oraz 0,3 Mpx na przodzie. Może parametry kamery nie powalają, ale należy tutaj zwrócić uwagę na to, że jest to tablet 7 cali więc raczej nie będzie używane do wykonywania relacji z podróży czy uroczystości rodzinnych, do których potrzebne są dużo lepsze aparaty.

T757 ponadto posiada 2 wejścia na kartoraz dodatkowy slot na kartę pamięci. Szczególnie miejsce na kartę pamięci bardzo się przyda z racji, że pamięci wewnętrznej jest stosunkowo bardzo mało – 16 GB. Wszystkie 3 gniazda umieszczone zostały pod klapką która znajduje się na pleckach urządzenia, w jego górnej części.  Warto tutaj zwrócić uwagę na to, aby podczas otwierania klapki nie połamać zaczepów. Za pierwszym razem może to zająć chwilkę czasu. Jak już załapiemy jak otwierać klapkę, to kolejne podejścia przebiegają już szybko i bezproblemowo.

Jeżeli chodzi o przód urządzenia, to tutaj znajdziemy standardowo ekran (7 cali), głośnik, który został umieszczony na górze oraz kamerę, o której wspominałam już wyżej. Jedynego elementu, którego mi tutaj zabrakło, to brak diody informującej. Nie jest to jakiś wielki problem, aczkolwiek warty wspomnienia.

Autor |2019-02-25T11:42:42+01:0025 lutego 2019 10:25|Kategorie: Artykuły, Nawigacje, Sprzęt, Testy i opinie, Top7|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile