Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Sprzęt, Testy i opinie, Top7-Navitel T757 – 7 calowy tablet LTE z nawigacją

Navitel T757 – 7 calowy tablet LTE z nawigacją

Model T757 LTE to także nawigacja z pełnoprawnym oprogramowaniem Navitel Navigator i pre-instalowanymi mapami 47 krajów z dożywotnią, darmową aktualizacją. Aplikacja umożliwia także zakup dodatkowych map przy użyciu urządzenia.

 

 

Do urządzenia przeniesiono także wiele znanych już z wcześniejszych rozwiązań producenta udogodnień – np. asystent pasa ruchu, który ułatwia uzyskiwanie wyraźnych informacji, jak ustawić się na skrzyżowaniu. Rozszerzona baza danych punktów POI zawiera stacje benzynowe, sklepy, apteki, kawiarnie itp. Ponadto automatyczny tryb dzienny i nocny czy ostrzeganie przed FOTORADARAMI.

Ponadto na tablecie znajdziemy również sporo zainstalowanych aplikacji (jak również bez problemu możemy doinstalować nowe). Pierwsze co zrobiłam to zainstalowałam kilka aplikacji, z których korzystam najczęściej. Standardowo Facebook, Instagram, Youtube, Netflix oraz HBO GO. Wszystkie te aplikacje działają bez zarzutu. Co więcej bez problemu uruchomiłam filmy na Netfixie czy HBO GO i przesłałam ekran na telewizor.

 

Zdjęcia:

Z racji, że tablet posiada nie najlepszej jakości aparatu, to raczej nie spodziewam się, żeby ktoś chciał używać go do robienia zdjęć z podróży, aczkolwiek czasami nawet taki aparat może nam się przydać?. Poniżej próbka zdjęć.

 Autor |2019-02-25T11:42:42+01:0025 lutego 2019 10:25|Kategorie: Artykuły, Nawigacje, Sprzęt, Testy i opinie, Top7|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.