Jesteś tutaj:-, Artykuły, Newsy, Sprzęt, Telefony, Testy i opinie, Top7-Test TP-Link Neffos C9A – technologia w budżetowym smartfonie

Test TP-Link Neffos C9A – technologia w budżetowym smartfonie

Aparat to bardzo ważny element każdego urządzenia mobilnego, do którego wedle najróżniejszych badań dużą uwagę przywiązują użytkownicy.

DSCF5419

TP-Link Neffos C9A

Smartfon ma tylny aparat 13MP z system automatycznego ogniskowania z detekcją fazy  PDAF (phase-detection auto-focus) i przesłoną  f/2.2. Zdjęcia prezentują przyzwoity, w tej klasie telefonów poziom – szczególnie w dobrych warunkach oświetlenia.  Nieco gorzej jest przy braku odpowiedniej ilości światła.

Poniżej zobaczyć możecie przykładowe zdjęcia, zarejestrowane za pomocą testowanego smartfona:

Podobnie ma się rzecz z filmikami, które możemy oczywiście nagrywać, w jakości Full HD 1080p.  Niestety słaby stabilizator obrazu nie pozwala uniknąć irytującego efektu trzęsienia. Zauważalną wadą jest także zooming przy nagrywaniu filmów. Zdecydowanie brakuje mu płynności, co obniża wrażenia estetyczne potencjalnego widza.

Plusem C9A okazała się bateria o pojemności 3020mAh, umożliwia korzystanie ze smartfona przez cały dzień, bez konieczności doładowania. Kreski poziomu naładowania nie znikają błyskawicznie i nie musimy wszędzie zabierać ze sobą ładowarki.  Na czuwaniu smartfon traci przez noc do 2% pojemności.

Producent zapewnia, że przeprowadzone testy wykazały, że nawet po 500 pełnych cyklach ładowania, bateria w Neffosie C9A zachowuje 80% swoich możliwości.,Autor |2018-09-30T14:55:26+01:0029 września 2018 09:42|Kategorie: Android, Artykuły, Newsy, Sprzęt, Telefony, Testy i opinie, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.