REKOMENDUJ | DO ULUBIONYCH | RSS | NEWSLETTER Nick: Hasło: ZAREJESTRUJ  
 
Autor: Kan2017-09-08 10:05 | Rozrywka | polsat | viasat | vectra | telewizja | konkurs
Kan
Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3

Viasat History w otwartym oknie dla abonentów Vectry

Do 30 września abonenci Vectry mają dostęp do kanału Polsat Viasat History w ramach otwartego okna, bez dodatkowych opłat.

Polsat Viasat History to kanał historyczny, który prezentuje historię z nowoczesnej perspektywy, ukazując wpływ minionych wydarzeń na współczesny świat - przywraca historię do życia. Abonenci Vectry znajdą kanał na pozycjach 516 (wersja HD) i 518 (wersja SD). We wrześniu na antenie można obejrzeć między innymi dokument „Szpiegując rodzinę królewską”. Na najgłośniejszy królewski romans XX w. możemy dziś spojrzeć z nowej perspektywy, sięgając do dokumentów i notatek ludzi, którzy szpiegowali Wallis Simpson i Edwarda VIII — brytyjskiego monarchę, który abdykował z miłości do amerykańskiej rozwódki. Z dokumentu dowiemy się, jak FBI podsłuchiwało i śledziło Edwarda na polecenie samego prezydenta USA. Tajne do niedawna informacje ukazują, że wywiady Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych uznawały byłego króla za poważne zagrożenie bezpieczeństwa państwa, głównie ze względu na jego związki z nazistami. W tym programie poznamy powstałe zapiski i dokumenty, usłyszymy także opowieści żyjących do dziś naocznych świadków tamtych wydarzeń. Fascynujące rekonstrukcje pozwolą nam spojrzeć na te wydarzenia z nowej perspektywy.

Vectra i Viasat World przygotowali również konkurs dla abonentów. Szczegóły na stronie www.vectra.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta.

Grupa Vectra (www.vectra.pl) to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Obsługuje 960 tys. klientów w 386 miastach na terenie całego kraju. Podstawowa oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji cyfrowej i analogowej, do szerokopasmowego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej. Vectra ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert telewizji cyfrowej pod względem liczby i różnorodności programów – łącznie 245, w tym 109 w wersji HD. Inne pozycje, które wyróżniają usługi Vectry, to Internet 700 Mb/s, programy niezależnych telewizji lokalnych emitowane w 120 miastach, usługa cyfrowej nagrywarki oraz multiroom.

Dodatkowe usługi Vectry to m.in. VOD, TV Everywhere (bezpłatny dostęp do 101 programów TV na komputerze i urządzeniach mobilnych), HBO GO, FilmBox Live i serwis muzyczny GO ON. Vectra ma 710 tys. abonentów telewizji cyfrowej, 577 tys. odbiorców internetu stacjonarnego oraz 192 tys. abonentów telefonii stacjonarnej i mobilnej. Vectra oferuje również usługi dla biznesu i jest atrakcyjnym partnerem dla każdego przedsiębiorstwa, także innych operatorów telekomunikacyjnych.

źródło: Polsat Viasat

Kan


Oceń ten artykuł w skali od 1 do 5.
Tagi: | polsat | viasat | vectra | telewizja | konkurs Wykop Sledzik Google drukuj Poleć 3
Komentarze: 3 | Napisz komentarz | Zobacz wszystkie komentarze na forum >>

AnonimEryk
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.25 15:16 Odpowiedz
Zgodzę się, że kanał świetny, mam go w CP od kilku lat i w niczym nie ustępuje innym kanałom tematycznym spod znaku DC itd.
Anonimmaciej
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.29 17:30
Pełna zgoda, cała paczka Polsat Viasat jest bardzo dobra i muszę przyznać, że spędzam przy niej dużo, dużo czasu. Ale to nie jest strata czasu, więc ok.
Anonimwosq
Niezarejestrowany
Zgłoś naruszenie
Wysłano: 2017.09.09 11:43 Odpowiedz
Ten kanał jest świetny, lecz Vectra niepotrzebnie go dubluje w wersji SD dla użytkowników dekoderów HD. Dotyczy to również innych dublowanych kanałów w Vectrze. Dublowanie wprowadza chaos i stratę czasu dla użytkownika.

Napisz komentarz
Nick
  


Pogrubienie    Kursywa    Podkreślenie    Adres email    Cytat    Link    Obrazek    Film Youtube - wklej pełny link   

Wpisz kod z obrazka. Zaloguj się, żeby dodawać komentarze bez ograniczeń.
Wysłać powiadomienie email przy nowych odpowiedziach?


Ankieta
mObywatel - z jakim prawdopodobieństwem zainstalujecie aplikację

100 %
75 %
50 %
25 %
0 %
A co to jest?


WynikiAnkiety

Głosów 213

Newsy
Artykuły
Video
Rankingi
Pliki / Download
Redakcja
Archiwum
RSS
Regulamin
Kontakt
Telefony Taryfy
Rozrywka Systemy Rynek Tablety Inne
// dodatkowy kod na dole strony (intext)