Nokia reklamuje się z iPhonem 4 w ręku?
Fajną wpadkę zaliczyli graficy pracujący w australijskim oddziale Nokii. Zbliżenie zdjęcia, które zostało zatytułowane "Szczęśliwa kobieta rozmawiająca przez telefon komórkowy" i miało reklamować smartfon N9, zdecydowanie prezentuje produkt konkurencji.