Jesteś tutaj:-, Produkty z Chin, Rynek, ZTE-ZTE Polska z nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu

ZTE Polska z nowym dyrektorem sprzedaży i marketingu

Do zespołu ZTE Polska dołączył Wojciech Wasilewski, który objął stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu na Region Europy Centralnej i Wschodniej. Ostatnio pracował w firmie Kazam.

Wasielewski do roku 2005 związany był firmą Siemens, w której piastował stanowisko dyrektora ds. sprzedaży telefonów komórkowych na Europę Wschodnią. Następnie przez ponad 7 lat jako dyrektor sprzedaży i marketingu odpowiadał za sprzedaż produktów z kategorii telecom w polskim oddziale Samsunga. Ostatnio pracował dla marki Kazam na stanowisku wiceprezesa na rynki Europy Centralnej i Wschodniej.

Zatrudnienie Wojciecha Wasilewskiego to początek budowania silnej pozycji ZTE w naszym regionie i udowodnienia jak wiele ZTE ma do zaoferowania klientom w dziedzinie najnowszych technologii – myślę tu o innowacyjności, wdrażanych patentach i rozwiązaniach o których będzie naprawdę głośno. Wierzę, że mając Wojtka w zespole, nasza marka będzie znacznie szerzej obecna w świadomości konsumentów i stanie się marką pierwszego wyboru ze względu na swoje innowacyjne rozwiązania – komentuje Kong Fanjun prezes ZTE Polska.

źródło:
ZTE Polska

KanAutor |2017-05-16T17:39:57+01:0016 maja 2017 17:39|Kategorie: Newsy, Produkty z Chin, Rynek, ZTE|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.