Jesteś tutaj:-, Newsy, Produkty z Chin, Rynek, ZTE-ZTE oddaje w ręce klientów wybór następnego produkowanego urządzenia

ZTE oddaje w ręce klientów wybór następnego produkowanego urządzenia

Podczas CES 2016 ZTE ogłosiło projekt Crowd Sourced X, w ramach którego ludzie z całego świata mogli podsyłać firmie pomysły na nowe urządzenie. Wybrano już pięć najciekawszych pomysłów, a z dniem dzisiejszym ruszyło głosowanie na najlepsze z piątki finalistów. Proponowane urządzenia to nie tylko smartfony –znalazło się miejsce również na inne sprzęty.


Na pierwszy rzut oka to zwykły smartfon, może trochę bardziej kolorowy niż przeciętny – ale wyróżniająca go funkcjonalność opiera się właśnie na… rzucie oka. Obsługa tego modelu mogłaby odbywać się zupełnie bezdotykowo dzięki śledzeniu ruchów gałki ocznej. Poza tym proponowane jest zastosowanie samoprzylepnej tylnej klapki, dzięki której smartfon mógłby być zamocowany na każdej płaskiej powierzchni.


Ten diagram przedstawia możliwości mocowania specjalnych pokrowców rozszerzających funkcjonalność smartfona, na przykład poprzez umieszczenie w nich pada do gier czy rysika z inteligentnym tuszem.


Powerglove to intrygująco wyglądający sprzęt, jednak z dość ograniczonym zastosowaniem (choć bardzo pomysłowym). Ta robo-rękawica, obsługiwana oczywiście z poziomu systemu Android, mogłaby samodzielnie kontrolować palce użytkownika, wspomagając rehabilitację lub naukę.


To chyba najnudniejsza propozycja z listy, ale można odnieść wrażenie, że najbardziej prawdopodobna. Chodzi po prostu o nowego smartfona z serii Axon, ze stockowym Androidem oraz ulepszoną wydajnością i aparatem.


Interaktywna maska nurkowa dzięki wirtualnej rzeczywistości pozwoli użytkownikom na zobaczenie oceanu nawet podczas pływania w basenie czy jeziorze.

Głosy będą zbierane przez tydzień, do środy 19 października. Zwycięski koncept będzie przedstawiony pod koniec miesiąca, zaś sam ukończony produkt ma być pokazany już w 2017 podczas następnych targów CES.

Źródło: androidauthority.com

TomaszAutor |2016-10-13T09:34:36+02:0013 października 2016 09:34|Kategorie: Android, Newsy, Produkty z Chin, Rynek, ZTE|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.