Jesteś tutaj:-, Produkty z Chin, Rynek, ZTE-ZTE drugim na świecie dostawcą oprogramowania pośredniczącego middleware do IPTV

ZTE drugim na świecie dostawcą oprogramowania pośredniczącego middleware do IPTV

Firma ZTE, globalny producent i dostawca rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, została sklasyfikowana przez Multimedia Research Group jako drugi na świecie dostawca oprogramowania pośredniczącego do IPTV.

Ranking Multimedia Research Group dotyczy kilku wyspecjalizowanych obszarów rynku takich, jak oprogramowanie pośredniczące do IPTV, urządzenia STP (set-top box) oraz usługa VOD (video-on-demand – wideo na życzenie). Według zgromadzonych przez MRG danych, ZTE posiada 11% udziału w rynku oprogramowania pośredniczącego do IPTV, plasując się na drugiej pozycji za firmą Microsoft. ZTE zostało także wymienione jako trzeci na świecie dostawca urządzeń STB oraz piąty w zakresie oprogramowania obsługującego IPTV VOD.

W ostatnich latach usługi ZTE w zakresie IPTV znacznie się rozwinęły w związku z polityką firmy, która zakłada jak najlepsze dopasowanie do potrzeb klientów. Nasza firma oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań do obsługi IPTV m.in. podwyższoną kompresję sygnału HD i serwis społecznościowy – mówi Guo Lei, Dyrektor Generalny ZTE Poland.

Ponadto ZTE ciągle umacnia swoją pozycję w zakresie usług IPTV. Firma obsługuje IPTV na całym świecie i jednocześnie ciągle inwestuje w badania i rozwój w tym obszarze, mając na względzie nieustanny wzrost rynku w Europie i Ameryce. Dynamiczny rozwój ZTE to także pierwsza pozycja firmy w dziedzinie IPTV w Azji i na nowo powstających rynkach, a także szansa na zajęcie znaczącego miejsca w szybko rosnących rynkach Ameryki Łacińskiej oraz w rodzimych Chinach po wprowadzeniu usługi IPTV do tego kraju.

Siła ZTE tkwi w wykorzystaniu najnowszych technologii oraz w doświadczeniu firmy w dystrybucji usługi IPTV na całym świecie. Marka ciągle rozwija serwis IPTV i na dzień dzisiejszy może się pochwalić zbudowaniem największej na świecie sieci IPTV – H.264, która posiada 3 miliony osób subskrybujących i około 12 milionów użytkowników.

źródło: ZTE

KanAutor |2012-03-23T10:33:59+01:0023 marca 2012 10:33|Kategorie: Newsy, Produkty z Chin, Rynek, ZTE|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.