Jesteś tutaj:-, Android, Gadżety, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Wydarzenia, Xiaomi-Witamy nowe inteligentne urządzenia – Trzy globalne premiery Xiaomi

Witamy nowe inteligentne urządzenia – Trzy globalne premiery Xiaomi

Xiaomi zaprezentowało trzy nowe urządzenia klasy AIoT: Mi Smart Projector 2, Xiaomi Mesh System AX3000 (zestaw) oraz Mi Smart Band 6 NFC

Coraz częściej decydujemy się na inteligentne, podłączone do sieci urządzenia. Zarówno w inteligentnym domu, jak i podczas codziennego życia. Nic dziwnego, ułatwienia, które płyną z takich rozwiązań po prostu zwiększają jakość i nasza satysfakcję z życia. Nowe produkty Xiaomi doskonale wpisują się w ten trend.

 

Mi Smart Band 6 NFC: Płatności zbliżeniowe w erze post-pandemicznej

Życie w cieniu pandemii skłoniło nas do zastanowienia się, jak wieść zdrowe i bezstresowe życie w nowych normach społecznego dystansu. Aby pomóc użytkownikom w zaadaptowaniu się do zmieniającego się stylu życia, Xiaomi proponuje nową generację urządzeń klasy wearable.

 

Witamy nowe inteligentne urządzenia – Trzy globalne premiery Xiaomi

Zdjęcie: mi.com

 

W marcu 2020 roku Xiaomi wprowadziło na rynek opaskę Mi Smart Band 6, która ma funkcję SpO2, monitorująca układ oddechowy, a także inne wszechstronne funkcje śledzenia stanu zdrowia, takie jak wykrywanie snu i poziomu stresu, wskazówki dotyczące oddychania. Wszystko po to, aby pomóc użytkownikom przejąć kontrolę nad ich ogólnym zdrowiem fizycznym i psychicznym.

body12

Zdjęcie: mi.com

 

Teraz, we współpracy z Mastercard, marka nr 1 na świecie w kategorii opasek1 wyposaża opaskę Mi Smart Band 6 w płatności zbliżeniowe. Dzięki dodaniu funkcji NFC, nowa wersja oferuje szybki, bezpieczny i wygodny sposób płacenia. Płatności są dokonywane sprawniej niż kiedykolwiek, bez względu na to, czy chodzi o codzienne zakupy spożywcze, płacenie za transport publiczny, czy nawet po prostu chwycenie kawy podczas codziennej trasy biegowej. Oprócz tego, zupełnie nowa wersja Mi Smart Band 6 NFC oferuje teraz również wbudowaną obsługę Aleksy Amazonu.

 

„Wierzymy, że wearables jest ważne dla ekosystemu płatności. Widzimy, jak z płatności plastikowych przechodzimy na mobilne, w tym wearables. Na rynek wchodzi coraz więcej urządzeń umożliwiających płatności. Ponadto, będą one miały takie możliwości, jak zapewnienie nowych sposobów komunikacji, wspomaganie funkcjonowania przedsiębiorstw i zwiększanie naszych interakcji cyfrowo-fizycznych”, powiedziała Valerie Nowak, wiceprezes wykonawczy ds. produktów i innowacji, Europa. „Rozszerzając współpracę na Rosję, Białoruś i Ukrainę, dopiero zaczynamy. W pierwszym etapie zaczniemy działania w 19 nowych regionach.”

 

Mi Smart Projector 2: Twoje przenośne kino domowe

mismartprojector2pro 1 1600px

Zdjęcie: mi-home.pl

 

Oprócz Xiaomi Pada 5 i Mi Smart Band 6 w wersji NFC, Xiaomi wprowadza również zupełnie nowy element do oferty przeznaczonej dla inteligentnych domów – Mi Smart Projector 2. Ma on rozdzielczość 1920 x 1080 Full HD i Dolby Audio w kompaktowej obudowie, Mi Smart Projector 2 jest poręcznym, przenośnym urządzeniem typu plug and play, którego oczekują użytkownicy.

 

mismartprojector2pro 2 640px

Zdjęcie: mi-home.pl

 

Wyposażone w wielokątową automatyczną korekcję geometrii obrazu i automatyczne ustawianie ostrości, urządzenie może szybko wyświetlać idealnie geometryczny ekran na większości ścian. Działa również na certyfikowanym systemie Android TV z wbudowanym Asystentem Google2, więc nie tylko zapewnia użytkownikom rozrywkę zaraz po wyjęciu z pudełka, ale również przyjmuje polecenia głosowe.

 

Xiaomi Mesh System AX3000 (zestaw): Łączność z Wi-Fi 6

 

Снимок экрана 2021 09 16 в 10.01.43

Zdjęcie: mi.com

 

Zaprojektowany, aby łączyć inteligentne urządzenia w całym domu, nowo wydany system Xiaomi Mesh AX3000 (zestaw dwupak) oferuje silny i niezawodny zasięg sieci Dual-Band Wi-Fi 6 na powierzchni do 1,2 km kwadratowego3. Ma również imponującą liczbę obsługiwanych połączeń (do 254 urządzeń). Bez względu na to, ile urządzeń jest podłączonych i uruchomionych, urządzenie zapewni zoptymalizowaną wydajność sieci i zmniejszone opóźnienia dzięki modulacji 1024QAM, a także obsłudze technologii OFDMA i 2 x 2 MIMO.

 

Снимок экрана 2021 09 16 в 10.01.53

Zdjęcie: mi.com

 

Inteligentny system sieciowy obsługuje również automatyczne przełączanie sieci, aby zapewnić bezproblemowy roaming, gdy użytkownicy przemieszczają się między kondygnacjami i pomieszczeniami. Urządzenie może nawet zainicjować samonaprawiający się proces reorganizacji sieci.

 

Снимок экрана 2021 09 16 в 10.02.04

Zdjęcie: mi.com

 

Ceny:

  • Mi Smartband 6 NFC: sugerowana cena detaliczna zaczyna się od 54,9 euro.
  • Mi Smart Projector 2 Pro: sugerowana cena detaliczna zaczyna się od 599 euro.

 

Xiaomi Mesh System AX3000 (zestaw 2-Pack): rekomendowana cena detaliczna zaczyna się od 149 euroZostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.