Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia, Xiaomi-Premiera nowych produktów ekosystemu Xiaomi

Premiera nowych produktów ekosystemu Xiaomi

Dziś w Warszawie Xiaomi uruchomiło specjalną strefę Mi Pop Up Store, która będzie funkcjonowała do 11 września. Firma zaprezentowała nowe hulajnogi oraz inne produkty ekosystemowe.

Xiaomi uruchomiło specjalną strefę Mi Pop Up Store, w której będzie można zobaczyć najnowsze urządzenia producenta oraz przetestować premierowe modele hulajnóg. Strefa znajduje się w Warszawie, przy ulicy Nowy Świat 6/12 (plac przy Centrum Biznesowo-Finansowym „Nowy Świat”). Będzie czynna od 4 do 11 września w godzinach od 9:00 do 22:00. Transmisję na żywo ze strefy będzie można obejrzeć na profilu Facebook Xiaomi Polska o godz. 12:00 w sobotę, 5 września.

W strefie pokazano nowe urządzenia Xiaomi, które wkrótce dostępne będą na polskim rynku: hulajnogi elektryczne – Mi Electric Scooter Essential, Mi Electric Scooter Pro 2, Mi Electric Scooter 1S EU, oczyszczacze – Mi Air Purifier 3C, Mi Air Purifier Pro H, nawilżacz powietrza – Mi Smart Antibacterial Humidifier, monitor gamingowy – Mi Curved Gaming Monitor 34”, autonomiczny odkurzacz – Mi Robot Vacuum-Mop Essential, routery – Mi AioT Router AX3600, Mi AioT Router AC2350, słuchawki – Mi True Wireless Earphones 2 Basic oraz Mi TV Stick.

 

Mi Electric Scooter Pro 2, większa moc i zasięg

Mi Electric Scooter Pro 2

Do oferty Xiaomi wprowadzona została hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2, stworzona z myślą o wygodnym przemieszczaniu się. Osiąga maksymalną prędkość do 25 km/h i na jednym ładowaniu pokona 45 km*. Bezszczotkowy silnik DC o mocy 300W pozwala na pokonywanie wzniesień o nachyleniu 20%. Mi Electric Scooter Pro 2 został wyposażony w ekran LCD, pozwalający na kontrolę aktualnej prędkości, trybu jazdy, poziomu naładowania baterii, a także innych parametrów. Hulajnoga jest odporna na zużycie oraz absorbuje wstrząsy spowodowane nierównościami na drodze, dzięki pneumatycznym oponom o średnicy 8,5 cala. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia podwójny układ hamulcowy, natomiast widoczność poprawia dodatkowy przedni, tylny i boczny reflektor o mocy 2W. Ważąca 14,2 kg hulajnoga została wykonana z lekkich materiałów. Ponadto, można ją złożyć w mniej niż 3 sekundy, co sprawia, że hulajnoga jest poręczna i łatwa w transporcie.

 

Dostępność: przedsprzedaż od 12 września 2020 r.

Cena: od 2399 zł

 

Mi Electric Scooter Pro 2 będzie można kupić w przedsprzedaży w sklepach  online mistore.pl oraz mimarkt.pl oraz stacjonarnie w salonie Mi Home w Galerii Młociny. Hulajnoga w oficjalnej sprzedaży będzie dostępna we wszystkich salonach stacjonarnych Mi Store.

 

Mi Electric Scooter 1S EU

Mi Electric Scooter 1S

Mi Electric Scooter 1S osiąga prędkość do 25 km/h i pozwala pokonać dystans 30 km na jednym ładowaniu*. Bezszczotkowy silnik o mocy 250W umożliwia pokonywanie wzniesień  o nachyleniu 14%. Podwójny układ hamulcowy oraz wzmocnione, pneumatyczne opony zapewniają bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Hulajnoga Mi Electric Scooter 1S waży 12,5 kg – jest lekka, poręczna, łatwa w składaniu i transporcie.

 

Dostępność: przedsprzedaż od 7 września 2020 r.

Cena: od 1899 zł

 

Mi Electric Scooter Essential

Mi Electric Scooter Essential 1

Mi Electric Scooter Essential osiąga prędkość maksymalną do 20 km/h i pozwala pokonać dystans 20 km na jednym ładowaniu. Silnik o mocy 250W umożliwia pokonywanie wzniesień o nachyleniu 10%. Ponadto, niezawodny podwójny układ hamulcowy oraz pneumatyczne opony pochłaniające wstrząsy zapewniają komfortowe i stabilne doznania podczas jazdy. Dzięki zastosowaniu wysokowytrzymałego stopu aluminium, hulajnoga waży zaledwie 12 kg, co czyni ją łatwą do przenoszenia. Wbudowany wyświetlacz zapewnia wygodę monitorowania parametrów w trakcie jazdy.

 

Dostępność: od września

Cena: od 1299 zł

 

Mi Air Purifier Pro H

Mi Air Purifier Pro H 02

Mi Air Purifier Pro H dzięki filtrowi HEPA pochłania z powietrza 99,99% cząstek wielkości nawet 0,1 mikrona w tym pyłów, dymu papierosowego, sierści zwierząt, zarodników pleśni, pyłków, zarazków, wirusów i różnych zapachów. Wymiana filtra, w zależności od stopnia zanieczyszczenia odbywa się nawet co 14 miesięcy. W ciągu godziny Mi Air Purifier Pro H jest w stanie oczyścić 600m³ powietrza (CADR), oznacza to, że w ciągu minuty dostarcza około 10m³ czystego powietrza do naszego domu. Maksymalny obszar działania to pomieszczenie o wymiarach 200 m2 i wysokości 3 m. Ponadto, w ciągu godziny, oczyszczacz jest w stanie pochłonąć formaldehydy oraz zapachy z powierzchni 250 m³, czyli cztery razy szybciej niż poprzednia generacja. Mi Air Purifier Pro H może być sterowany za pomocą aplikacji Mi Home lub głosowo przez Google Assistant oraz Amazon Alexa.

 

Dostępność: październik 2020 r.

Cena: zostanie podana w przed samym wprowadzeniem urządzenia na rynek

 

Mi Air Purifier 3C

Mi Air Purifier 3C

Mi Air Purifier 3C to kolejny, niewielkich rozmiarów oczyszczacz powietrza od Xiaomi. Dzięki filtrowi HEPA urządzenie pochłania 99,99% cząstek wielkości nawet 0,1 mikrona takich jak pył, dym papierosowy, sierść zwierząt, zarazki, wirusy i różne zapachy. Wymiana filtra, w zależności od stopnia zanieczyszczenia domu, to okres od 6 do 12 miesięcy. W ciągu godziny Mi Air Purifier 3C jest w stanie oczyścić 320m³ powietrza (CADR), oznacza to, że w ciągu minuty dostarcza około 5m³ czystego powietrza do naszego domu. Maksymalny obszar działania to  pomieszczenie o wymiarach 106 m2 i wysokości 3 metrów. Mi Air Purifier 3C może być sterowany za pomocą aplikacji Mi Home lub głosowo przez Google Assistant oraz Amazon Alexa.

 

Dostępność: listopad 2020 r.

Cena: zostanie podana w przed samym wprowadzeniem urządzenia na rynek

 

 

Mi Smart Antibacterial Humidifier

Mi Smart Antibacterial Humidifier 01

Mi Smart Antibacterial Humidifier to ultradźwiękowy nawilżacz, którego zbiornik o pojemności 4,5 l pozwala na pracę od 12-15 godzin. Zastosowana lampa UV-C wbudowana w zbiornik pomaga w usuwaniu zarazków. Urządzenie można łatwo napełnić nalewając wodę od góry. Do wyboru są 3 poziomy intensywności nawilżania, które można dopasować do indywidualnych preferencji. W utrzymaniu stałego poziomu nawilżenia pomaga wbudowany czujnik wilgotności. Mi Smart Antibacterial Humidifier można sterować za pomocą aplikacji Mi Home. Nawilżacz jest kompatybilny z Asystentami Google i Amazon Alexa. Biel urządzenia idealnie wkomponuje się w wystrój pomieszczenia. Głośność działania nawilżacza wynosi 38dB. Nocą dodatkowo można skorzystać z trybu ultra cichego.

 

Dostępność: październik 2020 r.

Cena: zostanie podana w przed samym wprowadzeniem urządzenia na rynek

 

 

Mi Curved Gaming Monitor 34”

Mi Curved Gaming Monitor

Xiaomi ma nową propozycję dla fanów gier komputerowych – Mi Curved Gaming Monitor 34″. Za wysoką szczegółowość obrazu i realistyczne wrażenia odpowiada wyświetlacz WQHD o rozdzielczości 3440×1440. Współczynnik proporcji ultraszerokiego wyświetlacza wynosi 21:9 i jest 30% większy w porównaniu ze standardowymi wyświetlaczami o proporcji 16:9, a zakrzywienie 1500R doskonale współgra z polem widzenia ludzkiego oka, zmniejszając zniekształcenia. Co więcej, Mi Curved Gaming Monitor 34” zapewnia lepsze wrażenia wizualne w grach i ułatwia wielozadaniowość. Monitor oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 144Hz co 4 ms, co znacznie zmniejsza opóźnienia obrazu, zapewniając ultrapłynne wrażenia podczas gry. Szeroka gama kolorów sRGB na poziomie 121% oraz jasność do 300 nitów umożliwia wyświetlanie gier oraz interfejsów w pełnej palecie kolorów. Monitor synchronizuje grafikę z częstotliwością odświeżania i nawet przy niższej liczbie klatek zapewnia płynną rozgrywkę, co zawdzięcza technologii AMD FreeSync™ Premium.

 

Dostępność: od 15 września 2020 r.

Cena: od 1999 zł

 

Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Mi Robot Vacuum Mop Essential 2

Mi Robot Vacuum-Mop Essential oferuje funkcję inteligentnego planowania. Dzięki wbudowanemu żyroskopowi urządzenie w czasie rzeczywistym skanuje pomieszczenie i tworzy mapę sprzątania. Trójpoziomowy system filtrowania składa się z warstwy nylonowej, gąbki oraz filtra HEPA. Oprócz odkurzania, Mi Robot Vacuum-Mop Essential również zmywa podłogę. Trzy poziomy regulacji wody zapewniają ochronę powierzchni. Moc ssania wynosi 2200Pa, a akumulator o pojemności 2500mAh wystarczy na posprzątanie mieszkania o powierzchni do 90m2. Wysokość urządzenia to 8,2 cm. Mi Robot Vacuum-Mop Essential można sterować głosowo lub z poziomu aplikacji Mi Home.

 

Dostępność: od września 2020 r.

Cena: od 799 zł

 

Mi AioT Router AX3600

Mi AioT Router AX3600 3

Mi AIoT Router AX3600 przewodzi następnej generacji pod względem szybkości sieci. To pierwszy router od Xiaomi z obsługą sieci Wi-Fi szóstej generacji, oferującej najnowsze standardy łączności bezprzewodowej. Zawiera antenę dedykowaną połączeniom AIoT oraz układ Wi-Fi, co pozwala na automatyczne wykrywanie urządzeń AIoT i parowanie za pomocą jednego kliknięcia. Router obsługuje do 248 urządzeń jednocześnie.

 

Dostępność: listopad 2020 r.

Cena: zostanie podana w przed samym wprowadzeniem urządzenia na rynek

 

 

Mi AioT Router AC2350

Mi AIoT Router AC2350 03

Doskonały zasięg i stabilne połączenie z siecią Wi-Fi – do 1733Mbps w paśmie 5GHz oraz 450Mbps w paśmie 2.4GHz – zapewnia siedem anten wykorzystanych w Mi AioT Router AC2350. Urządzenie działa w standardzie Wi-Fi 5 i zawiera antenę dedykowaną połączeniom AioT. Ponadto, automatycznie wykrywa nowe sprzęty – obsługuje do 128 urządzeń. Router został wyposażony w układ CPU firmy Qualcomm, aby wzmocnić siłę sygnału.

 

Dostępność: od września 2020r.

Cena: od 229 zł

 

Mi True Wireless Earphones 2 Basic

W pełni naładowane słuchawki Mi True Wireless Earphones 2 Basic umożliwiają do pięciu godzin ciągłej pracy. Dzięki etui, które pozwala na trzykrotne dodatkowe naładowanie*, całkowity czas pracy baterii wynosi 20 godzin. Tym samym, osoby używające Mi True Wireless Earphones 2 Basic do prowadzenia swojego biznesu, jak i miłośnicy muzyki nie będą rozczarowani ich baterią.

Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Technologia redukcji szumów oraz podwójny mikrofon, zastosowane w urządzeniu, zapewniają krystalicznie czystą jakość dźwięku podczas odtwarzania muzyki i rozmów telefonicznych. Dzięki obsłudze kodeków SBC/AAC i dużego 14,2 mm przetwornika dynamicznego, słuchawki zapewniają niezrównane wrażenia dźwiękowe. Ponadto, Mi True Wireless Earphones posiadają technologię wykrywania słuchawki w uchu, dzięki której użytkownicy mogą łatwo zatrzymać muzykę wyjmując jedną ze słuchawek oraz zatrzymać lub odtworzyć muzykę, odbierać połączenia telefoniczne i włączyć sterowanie głosem poprzez dwukrotne stuknięcie w słuchawkę. Słuchawki działają z urządzeniami z systemem iOS i Android.

 

Dostępność: już w sprzedaży

Cena: od 149 zł

 

Mi TV Stick

Mi TV Stick 03

Kolejnym produktem, który wkrótce pojawi się w Polsce jest pierwsza generacja Mi TV Stick. To niewielkich rozmiarów urządzenie, które służy do przesyłania obrazu i dźwięku, a użytkownicy mogą zabrać je ze sobą gdziekolwiek zechcą. Mi TV Stick wyposażony jest w system Android TVTM, dzięki temu oferuje dostęp do tysięcy popularnych filmów i seriali w różnych serwisach streamingowych, a także aplikacji i gier za pośrednictwem Google Play. Z pomocą Mi TV Stick można odtwarzać materiały w rozdzielczości 1080p i wysokiej jakości dźwięk dzięki obsłudze Dolby i DTS. Urządzenie wyposażone jest w czterordzeniowy procesor, 1 GB pamięci RAM + 8 GB pamięci masowej. Użytkownicy mają możliwość szybkiego dostępu do Google Assistant, Netflix i Prime Video za pomocą dedykowanych przycisków na pilocie. Dzięki wbudowanej funkcji Chromecast można również w prosty sposób przenieść treści multimedialne ze swoich smartfonów i tabletów na większy ekran.

Dostępność: druga połowa września 2020 r.

Cena: od 179 zł

Autor |2020-09-04T13:55:39+02:004 września 2020 13:55|Kategorie: Android, Aplikacje, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia, Xiaomi|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile