Jesteś tutaj:-, e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Produkty z Chin, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Top7, Wydarzenia, Wyniki finansowe, Xiaomi-Pierwsza partia Xiaomi Mi 9 została wyprzedana w ciągu 53 sekund

Pierwsza partia Xiaomi Mi 9 została wyprzedana w ciągu 53 sekund

Sprzedaż flagowca Xiaomi Mi 9 oficjalnie wystartowała 26 lutego w Chinach. Rozpoczęła się rano, a już po 53 sekundach zostało zatrzymana z powodu wyczerpania się zapasów smartfonów pierwszej partii. Firma od razu poinformowała w swoim oficjalnym profilu na portalu Weibo, żeby pokazać, że telefony cieszą się dużą popularnością – nie podała jednak,  ile sztuk zostało sprzedanych.

Na jednej z internetowych platform (jd.com) liczba zamówień na smartfon przekroczyła ponad 1 mln sztuk. Cena smartfona wynosiła 446$ (około 1700 zł). Następna partia trafi do sprzedaży 5 marca.

Pierwsza partia Xiaomi Mi 9 została wyprzedana w ciągu 53 sekund 1

Xiaomi Mi 9 — to nowy flagowy smartfon z wydajnym układem Snapdragon 855. Telefon ma skaner linii papilarnych pod wyświetlaczem i potrójny aparat z sensorem Sony IMX586 o rozdzielczości 48 Mpx. Kamera w rankingu DxOMark Mobile zdobyła 107 punktów, wyprzedzając m.in. iPhone XS Max.1 komenarz

  1. Gatts 1 marca 2019 w 12:46 - Odpowiedz

    Śmieszna sytuacja.Telefon o 60% tańszy robi ładniejsze zdjęcia od produktu Apple i dodatkowo będzie miał więcej pamięci RAM i miejsca na dane co podstawowy iPhone Xs Max.Fani produktów Apple pewnie zdziwieni dlaczego tak szybko wyprzedana została pierwsza partia tego Xiaomi ale odpowiedzi są w tym artykule.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.