Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7, Xiaomi-Mi Smart Sensor Set już dostępny w Polsce

Mi Smart Sensor Set już dostępny w Polsce

Xiaomi oficjalnie wprowadziło Mi Smart Sensor Set do sprzedaży w Polsce. Zestaw składa się z 8 inteligentnych i prostych w obsłudze czujników, których działanie można skonfigurować z innymi urządzeniami marki. 

Zestaw inteligentnych czujników Mi stworzone przez Xiaomi są niewielkie i proste w obsłudze. Aby korzystać ze wszystkich możliwości czujników i dokonać konfiguracji, wystarczy dodać je do swojego konta w aplikacji Mi Home.

Mi Smart Sensor Set składa się z huba sterującego, 2 czujników ruchu, 2 czujników okien i drzwi oraz bezprzewodowego przełącznika.

Xiaomi Mi Smart Sensor Set

Mi Smart Gateway 2, czyli sterujący hub, stanowi centrum systemu i kontroluje pozostałe urządzenia. Może pełnić funkcję lampy z paletą 16 milionów kolorów, których barwa może być dopasowana do aktualnej aktywności czy pory dnia. Dzięki funkcji Night light urządzenie automatycznie uruchomi się, gdy ktoś przejdzie obok. Dodatkowo sprawdzi się również w roli budzika lub dzwonka do drzwi. Urządzenie połączone jest z routerem przez Wi-Fi. Czujniki łączą się z hubem za pomocą protokołu Zigbee.

 

Xiaomi Mi Smart Sensor Set

 

Mi Smart Motion Sensor, czujnik ruchu, sprawdza się jako urządzenie zabezpieczające, jak również automatyczny przełącznik światła. W zależności od preferencji, urządzenie może informować o tym, kiedy ktoś wchodzi do danego pomieszczenia lub nie pojawia się w nim od dłuższego, ustalonego wcześniej czasu. Jego niewielki rozmiar pozwala na dyskretne umiejscowienie go w mieszkaniu.

 

Xiaomi Mi Smart Sensor Set

Mi Smart Window&Door Sensor to czujniki kontrolujące otwarcie okien lub drzwi. Jeśli urządzenie pracuje w trybie alarmowym, a okno lub drzwi niespodziewanie zostaną otwarte, użytkownik natychmiast zostanie o tym poinformowany. Zgodnie z preferencjami, czujnik może wykonywać różne zadania, na przykład wysłać powiadomienie jeśli drzwi lub okno zostaną otwarte między ustalonymi godzinami.

Mi Smart Wireless Switch, bezprzewodowy przełącznik, pozwala na uruchomienie lub wyłączenie wszystkich, podłączonych do systemu, aplikacji jednym przyciskiem. Czujnik jest mały, a jego konstrukcja płaska.

Dzięki analizie informacji wysłanych z inteligentnych sensorów, użytkownik może ustalić czas,
w którym urządzenia mają być aktywne i jakich funkcji powinny używać. Aplikacja Mi Home pozwala na pełną konfigurację i synchronizację pracy podpiętych do niej urządzeń. Na przykład oczyszczacz powietrza Xiaomi może aktywować się po zamknięciu drzwi. Ustawienia te można dostosowywać do indywidualnych potrzeb

 

Mi Smart Sensor Set można kupić w autoryzowanych salonach Mi Store oraz na mi-home.pl w cenie 369 zł.2 komentarze

  1. Mateusz 5 lutego 2019 w 19:26 - Odpowiedz

    Czyli jest już jakiś serwer EU i działa na Europejskim serwerze czy nadal tżeba ustawić Minland China?

  2. marek 6 lutego 2019 w 19:59 - Odpowiedz

    Najlepiej zapytać Xiaomi Poland

    https://www.xiaomi4you.pl/

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.