Jesteś tutaj:-, Gadżety, Newsy, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7-Trzykrotny wzrost sprzedaży smartfonów Doogee w Polsce

Trzykrotny wzrost sprzedaży smartfonów Doogee w Polsce

Rynek smartfonów w Polsce sukcesywnie ewoluuje – do głosu coraz częściej dochodzą mniej znanemarki. Dobrym przykładem może być DOOGEE. Ten wciąż relatywnie mniej znany producent smartfonów ze strefy Shenzhen odniósł międzynarodowy sukces dzięki dynamicznemu rozwojowi handlu elektronicznego oraz detalicznej sprzedaży offline w wybranych krajach. Strategicznym wyróżnikiem DOOGEE jest korzystny stosunek ceny do jakości urządzeń. Ciekawostką jest również fakt, że część asortymentu DOOGEE powstaje w ramach projektów crowdfundingowych.

Trzykrotny wzrost sprzedaży smartfonów Doogee w Polsce

Jeszcze do zeszłego roku Polacy mogli kupić produkty DOOGEE jedynie w sieci. W badaniu Blue Media do raportu „Jak kupujemy w zagranicznych sklepach” 54% Polaków zadeklarowało, że robi zakupy online w zagranicznych sklepach, ale raczej sporadycznie. Wpływa na to ograniczona oferta opcji dostawy. Nadal główną motywacją do kupowania tam są ceny. Dlatego też DOOGEE postanowiło wyjść naprzeciw potencjalnym klientom na polskim rynku i ułatwić zakupy swoich smartfonów.

W konsekwencji sprzedaż produktów DOOGEE na rynku polskim w okresie styczeń 2018 – sierpień 2019 wzrosła trzykrotnie. DOOGEE jest obecny w Polsce nie tylko online, ale również w sklepach stacjonarnych takich sieci, jak Media Expert, Media Markt, RTV EURO AGD i Neonet. Sklepy posiadają w swojej ofercie m.in. następujące modele: DOOGEE Y7, DOOGEE S90, DOOGEE S40. W listopadzie do rodziny smartfonów tego producenta dołączy również DOOGEE Y9 PLUS.Autor |2019-11-12T14:27:11+02:0012 listopada 2019 14:27|Kategorie: Android, Gadżety, Newsy, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.