Jesteś tutaj:-, e-Handel, Newsy, Pozostałe, Produkty z Chin, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia-Smartfony OnePlus nareszcie w Polsce

Smartfony OnePlus nareszcie w Polsce

NTT System podpisało umowę dystrybucyjną z OnePlus – marką smartfonów segmentu Premium. W ofercie polskiego partnera znajdą się początkowo dwa najnowsze modele, których światowa premiera odbywa się w połowie maja – OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro. Będą one dostępne w kilku wariantach rozmiaru pamięci oraz w różnych kolorach.

 

– Marka OnePlus jest obecna na światowych rynkach od kilku lat i w niektórych regionach już uzyskała bardzo wysoką pozycję. W Polsce dopiero wkracza na rynek za pośrednictwem NTT System, jako jedynego dystrybutora – mówi Grzegorz Kania, Pełnomocnik Zarządu ds. Urządzeń Mobilnych.– Dostawcę na tle innych wyróżnia – poza bardzo wysoką jakością produktów – formuła sprzedaży. Smartfony OnePlus są dostępne tylko w sieciach E-commerce, czyli u detalistów, którzy prowadzą sprzedaż przez Internet.

 

W ofercie NTT System będą początkowo dostępne konstrukcje OnePlus 7 Pro Mirror Gray w wersjach z pamięcią 6+128 i 8+256 oraz OnePlus 7 Pro Nebula Blue 8+256 i 12+256. Z końcem maja w sprzedaży pojawią się też modele OnePlus 7 Mirror Gray 6+128 i 8+256 oraz OnePlus 7 Pro Almond 8+256.

Smartfony pojawią się w internetowej sprzedaży sklepów elektronicznych.

 

both 678x452

 

OnePlus to chiński producent smartfonów. Marka która powstała w 2013 r. staje się coraz bardziej znana dzięki produktom adresowanym do najbardziej wymagających użytkowników. W Europie  zarówno w regionie WE oraz CEE pod względem popularności znajduje się na czwartym miejscu segmentu Premium.Autor |2019-05-15T08:34:40+02:0015 maja 2019 08:40|Kategorie: Android, e-Handel, Newsy, Pozostałe, Produkty z Chin, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.