Jesteś tutaj:-, Android, BlackBerry, Gadżety, Newsy, Pozostałe, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia-TCL pokaże od razu 5 smartfonów z elastycznymi ekranami

TCL pokaże od razu 5 smartfonów z elastycznymi ekranami

Firma TCL, do której należą marki smartfonów BlackBerry, Alcatel, pracuje nad pięcioma wariantami urządzeń mobilnych z elastycznymi ekranami. 

Jak informuje serwis CNET, firma TCL pracuje nad pięcioma projektami urządzeń mobilnych z elastycznymi ekranami. Każdy z 5 projektów opisuje bardzo różne urządzenia. Dwa z nich bardziej przypominają tablety w rozłożonym stanie. Dwa inne wyglądają jak telefon, który składa się i rozkłada w obie strony. Piąty smartfon można będzie nosić na ręce, przekształcając w swego rodzaju bransoletkę i używać jako zegarka.

Jeden z tabletów składa się ekranem do wewnątrz, a drugi ekranem na zewnątrz. Telefony składają się w taki sam sposób do wewnątrz i na zewnątrz. Żaden z pięciu projektów nie zawiera dodatkowego wyświetlacza.

Właściciel BlackBerry i Alcatel przygotowuje pokazać odrazu pięć smartfonów z elastycznymi ekranami

Nowe urządzenia pod marką Blackberry i Alcatel nie pojawią się jednak prędko. Jak poinformował szef TCL, pierwszy składany smartfon firma wyda dopiero w 2020 roku. Pod tym względem konkurenci w postaci Samsunga czy Huawei są znacznie szybsi – pierwsze urządzenia z elastycznym ekranem mają być zaprezentowane przez nich w najbliższym czasie.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.