Jesteś tutaj:-, Newsy, Pozostałe, Produkty z Chin, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia-OPPO podpisuje umowę licencyjną z firmą Ericsson

OPPO podpisuje umowę licencyjną z firmą Ericsson

OPPO i Ericsson ogłosiły dzisiaj podpisanie wieloletniej globalnej umowy, która obejmuje udzielenie licencji na korzystanie z patentów oraz współpracę przy szeregu projektów biznesowych.

Adler Feng, Dyrektor Departamentu Własności Intelektualnej OPPO, powiedział: “Porozumienie będzie stanowić solidną podstawę do dalszej współpracy między obiema firmami w epoce technologii 5G. Firma OPPO zawsze przywiązywała najwyższą wagę do poszanowania własności intelektualnej. Współpracując z firmą Ericsson zwiększymy innowacyjność produktów i usług.”

Ericsson jest jednym z wiodących dostawców technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) na świecie. Gustav Brismark, Dyrektor ds. Własności Intelektualnej w firmie Ericsson, skomentował: „Ta ważna transakcja potwierdza wartość naszego portfela patentów i programu licencyjnego Ericsson FRAND. Ericsson podpisał do tej pory ponad 100 umów licencyjnych dotyczących patentów i cieszymy się, że możemy podpisać obopólnie korzystną umowę z OPPO.”

OPPO kładzie szczególny nacisk na kwestię patentów, które są priorytetem wpisanym w strategię firmy. Od stycznia 2019 r. firma złożyła ponad 33 000 zgłoszeń patentowych na całym świecie i posiada ponad 8 000 przyznanych patentów. Umowa z Ericssonem jest najnowszą z serii umów licencyjnych dotyczących patentów podpisanych przez OPPO z kluczowymi partnerami z branży telekomunikacyjnej, w tym z firmami Qualcomm, Dolby i Nokia. Dążąc do oferowania najlepszych produktów i zapewnienia najwyższego poziomu satysfakcji klientów z całego świata, firma OPPO będzie kontynuować ścisłą współpracę z czołowymi partnerami w branży.Autor |2019-02-19T19:22:17+02:0019 lutego 2019 19:21|Kategorie: Android, Newsy, Pozostałe, Produkty z Chin, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Haiper 20 lutego 2019 w 06:55 - Odpowiedz

    Wczesniej Ericson wspolpracowal z Sony.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.