Jesteś tutaj:-, Sprzęt, Telefony, Top7-Pancerne telefony marki Cat Phones z bezpłatną opcją naprawy ekranu w ramach gwarancji

Pancerne telefony marki Cat Phones z bezpłatną opcją naprawy ekranu w ramach gwarancji

Ekran urządzeń zaprojektowanych z myślą o użytkowaniu w trudnych warunkach można teraz naprawić bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Cat S60

 

Marka Cat zaoferowała niespotykaną na rynku gwarancję na uszkodzenie ekranu. Jeśli klient uszkodzi lub rozbije w okresie gwarancyjnym ekran chroniony szkłem Corning Gorilla Glass, producent naprawi go za darmo.

Dzięki dokładnemu testowaniu każdego urządzenia przed jego wprowadzeniem na rynek, firma ma pewność co do jakości swoich produktów. Dla przykładu flagowy model spółki –  telefon Cat S61 – charakteryzuje się konstrukcją spełniającą wymagania wojskowe (Mil-Spec 810G). Urządzenie jest pyłoszczelne i wodoodporne do głębokości 3 m przez okres 1 godziny (certyfikacja IP68 i IP69K), a jego wyświetlacz chroni grube szkło Gorilla® Glass 5 i jest otoczony obrzeżem ochronnym umożliwiającym zastosowanie w różnych branżach. Konstrukcja telefonu przetrwała wyjątkowo trudny test producenta, jakim jest upuszczenie urządzenia z wysokości 1,8 m na powierzchnię metalową –  i to 30 razy w różnych orientacjach.

Cat S41

Cat S41

Użytkownicy telefonów Cat pracują w trudnych warunkach, które często przekraczają możliwości telefonów oferowanych na rynku masowym i prowadzą do uszkodzenia sprzętu. Częste i kosztowne naprawy lub wymiany oznaczają, że klienci w całym okresie eksploatacji urządzenia wydają znacznie więcej pieniędzy, niż wynosiła jego początkowa cena zakupu.

Znaczny wzrost usterek telefonów komórkowych ujawniła ankieta przeprowadzona wśród 5130 konsumentów z Europy Zachodniej1. Badanie wykazało, że 34% konsumentów (co trzecia osoba) uszkodziło telefon komórkowy w ciągu ostatnich trzech lat w sposób, który ostatecznie doprowadził do naprawy lub przedwczesnej wymiany urządzenia. Najczęściej uszkodzenia spowodowane były przez upuszczenie lub przedostanie się wody do wewnątrz telefonu. Tego typu naprawy nie są tanie. 

Wytrzymałe telefony Cat  zostały  zaprojektowane z myślą o pracy w trudnych warunkach, a  jako urządzenia kompleksowe i funkcjonalne oferują wytrzymałość, która chroni je przed upadkiem oraz przedostaniem się cieczy lub kurzu do środka.

Promocja ta obejmuje modele Cat S31, Cat S41, Cat S60 i Cat S61.Autor |2018-12-04T15:42:10+02:004 grudnia 2018 15:42|Kategorie: Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.