Jesteś tutaj:-, myPhone, Newsy, Telefony, Testy i opinie-Test myPhone 7300 – klasyk z dużym ekranem

Test myPhone 7300 – klasyk z dużym ekranem

Menu obrazkowe jest konfigurowalne i dosyć standardowe. Nawigacja po menu telefonu została maksymalnie uproszczona. Jeśli ktoś zmieniał kilkakrotnie modele różnych producentów – szybko połapie się w obsłudze. Producent umożliwia dostosowanie zawartości menu telefonu do potrzeb używającej go osoby. Opcja ta jest wybawieniem dla wszystkich, dla których natłok funkcji jest problemem – można schować wiele nieużywanych opcji i maksymalnie uprościć menu. O bardziej zaawansowanych funkcjach, jak Internet czy wideo w telefonie myPhone 7300 możemy raczej zapomnieć. myPhone 7300 jest to telefon komórkowy GSM 900/1800MHz obsługujący dwie karty SIM jednocześnie. To wygodne rozwiązanie dla osób posiadających dwa numery u różnych operatorów oraz dla tych, którzy chcą mieć dwa oddzielne numery (np. służbowy i prywatny) obsługiwane przez jedno urządzenie. Książka adresowa testowanego telefonu dostarcza nam wszystkich podstawowych funkcji. Przełączanie się pomiędzy dwoma kartami nie nastręcza problemu. Dodatkowa funkcja szybkiego wybierania, sprawia, że bez problemu za pomocą jednego klawisza telefon połączy się ze zdefiniowaną wcześniej osobą. Telefon oferuje także łączność Bluetooth, którą można wykorzystać do obsługi bezprzewodowego zestawu słuchawkowego lub wygodnego pobrania listy kontaktów z innego urządzenia.

Telefon posiada funkcje, których wymagamy od tego typu urządzeń: wykonuje i odbiera połączenia, odbiera i pozwala wysyłać krótkie wiadomości tekstowe oraz wiadomości multimedialne. Pozwala założyć kilka profilów użytkownika, dzięki czemu możemy dostosować dźwięki dzwonków do własnych potrzeb. Jakość rozmów przeprowadzanych przez myPhone 7300 jest dobra. Nie powinniśmy też narzekać na antenę. Telefon nieźle radzi sobie z utrzymywaniem połączeń w miejscach, gdzie występuje słaby zasięg sieci.  Przełączanie się pomiędzy dwoma kartami nie nastręcza problemu. Telefon oprócz podstawowych funkcji związanych z wykonywaniem połączeń głosowych i wysyłaniem wiadomości, posiada kilka dodatkowych funkcjonalności. Latarka LED z pewnością przyda się w nagłych sytuacjach życia codziennego – poszukiwanie zagubionych kluczy, awaria elektryczności w domu itp. Ponadto, urządzenie wyposażone jest w odtwarzacz multimediów pozwalający na odtwarzanie muzyki MP3 oraz plików wideo. Funkcjonalność telefonu uzupełniają takie aplikacje jak kalendarz, alarm, kalkulator i stoper. Cyfrowa kamera VGA pozwala zrobić proste zdjęcia i filmy, a dyktafon nagrać materiał dźwiękowy.  Zdjęcia można przypisać do wybranych kontaktów.

myPhone 7300

myPhone 7300

myPhone 7300 posiada akumulator o pojemności 1200 mAh, dzięki czemu uzyskujemy nawet do 10dni pracy w trybie czuwania, pozwala to uniknąć częstego ładowania urządzenia.Autor |2018-04-02T08:06:53+02:002 kwietnia 2018 08:06|Kategorie: Artykuły, myPhone, Newsy, Telefony, Testy i opinie|Tagi: , , , , |8 komentarzy

8 komentarzy

 1. Ceramic cookware guide 4 kwietnia 2018 w 18:04 - Odpowiedz

  Nice response in return of this query with genuine arguments and describing all on the topic of
  that.

 2. Marian 5 kwietnia 2018 w 09:34 - Odpowiedz

  Ale HD Voice nie ma. Dlaczego MyPhone czy inne tego typu tanie telefony z fizyczną klawiaturą nie mają HD Voice? Starsze osoby potrzebują telefonów z fizyczną klawiaturą, dużym ekranem i HD Voice, bo wtedy są wyraźniej słyszane.

 3. Chiro 5 kwietnia 2018 w 14:26 - Odpowiedz

  mnie się takie klasyki bardzo podobają, najwygodniejsze do dzwonienia

 4. zest 6 kwietnia 2018 w 12:12 - Odpowiedz

  Kupiłem sobie jako służbowy, bateria trzyma tydzień więc było warto

 5. Basia 6 kwietnia 2018 w 22:39 - Odpowiedz

  Faktycznie, mogliby się pokusić chociaż o obsługę 3G i HD Voice. Tak to kolejna cegiełka na rynku…

 6. jako 9 kwietnia 2018 w 10:33 - Odpowiedz

  cegiełką bym nie nazwał, jest bardzo mały, lekki, s raz raz do kieszeni

 7. Maciek 2 maja 2018 w 07:42 - Odpowiedz

  Witam. Jak ustawić w tym telefonie by odbierał mms-y? Kupiłem mamie i mms-y przychodzą w postaci jakiegoś kodu tekstowego, jedynie część tekstowa (np. podpis pod zdjęciem) jest widoczna poprawnie.

 8. Sportbettor 9 sierpnia 2021 w 15:33 - Odpowiedz

  Here you can find a lot of interesting information on topic of sport and sport games. If you are interested in it visit my blog

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.