Jesteś tutaj:-, Konkurs, Newsy, Sprzęt, Telefony-WIKO rozdaje smartfony na święta

WIKO rozdaje smartfony na święta

Święty Mikołaj postanowił przejść na wcześniejszą emeryturę. W tym roku zastępuje go Wikołaj, który ma dla Was pomysł, jak zaopatrzyć się w świąteczne prezenty bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do Facebooka i odpowiedź na kilka prostych pytań, aby mieć szansę wygrania 1 z 14 Wiko-smartfonów, które uatrakcyjnią Wam te Święta.

Wiko Highway Pure
Wiko Highway Pure

Żeby dostać na gwiazdkę jeden z telefonów, należy dołączyć do aplikacji Wiko na Facebooku. Codziennie, na każdego z uczestników zabawy czeka jedno pytanie dotyczące Świąt i smartfonów Wiko. Gracz zdobywa punkty za odpowiedzi na pytania oraz wciąganie swoich znajomych do zabawy. Osoba z największą liczbą punktów otrzyma jeden z najsmuklejszych smartfonów na rynku (zaledwie 5,1 mm grubości.) – Wiko Highway Pure. Nowoczesny design klasy premium, niezwykle lekki (tylko 98 gramów), z ekranem 4,8” AMOLED, oferującym jakość obrazu o rozdzielczości HD, będzie prezentem na Święta.

Rainbow Jam 3G
Rainbow Jam 3G

Oprócz nagrody głównej, do wygrania jest 12 egzemplarzy modelu Rainbow Jam 3G, z czego 10 z nich można zdobyć niezależnie od momentu dołączenia do aplikacji – wystarczy poprawnie odpowiadać na pytania. Ponadto dla zwycięzców przygotowano 25 fluorescencyjnych Wiko-koszulek, będących zwiastunem wkroczenia do Polski smartfona, który będzie rozświetlał swoim blaskiem długie grudniowe noce! Podsumowaniem konkursu będzie losowanie drugiego egzemplarza Highway Pure z dodatkową nagrodą-niespodzianką.

Więcej szczegółów na temat konkursu można znaleźć pod adresem: https://www.facebook.com/WikoPoland/app

źródło: Wiko

Kan

Autor |2015-12-15T12:22:53+01:0015 grudnia 2015 12:22|Kategorie: Android, Konkurs, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Jedi 16 grudnia 2015 w 02:25 - Odpowiedz

    Niczego sobie smartfony. Będzie test któregoś z modeli?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile